Авіатори - то, що вічно в моді

Поради офтальмолога

 • Біфокальні лінзи
  Бiфокали - лінзи, що мають дві оптичні зони - для далини і близу. Ближня зона має вигляд сегмента на основнiй лінзі, що створює лінію розділу. Біфокальні лінзи підходять для людей, яким потрібні різні лінзи для далини і зблизька. Найчастіше, це люди, старші 40 років. Основна перевага біфокальних лінз - поєднання двох видів лінз в одних окулярах. Вам більше не треба мати при собі дві пари окулярів і міняти їх при зміні відстані до об'єкта. При цьому матеріал виготовлення біфокальних лінз може бути різним. При цьому важливо пам'ятати, що сегменти у таких лінз неоднакові. А тому використання оправ форми «авіатор» і «усічена крапля»
  Читати повністю
 • Як продовжити «життя» своїм окулярам
  Є кілька простих і нескладних порад, як продовжити термін служби Ваших окулярів. Знання цих простих порад допоможе Вам уникнути поломок і ремонту окулярів. 1. Щоб зберегти лінзи в окулярах від ушкоджень, не допускайте їх безпосереднього контакту з твердими поверхнями. Окуляри кладіть тільки на ребро рамки або в футляр. 2. Знімаючи окуляри, обов'язково покладіть їх у футляр лінзами вниз на спеціальну серветку з мікрофібри.
  Читати повністю
 • Синдром сухого ока
  Як часто Ви відчуваєте в очах свербіж, печіння, подразнення? Очі стають червоними, нечіткий зір протягом дня. Вам знайомі ці симптоми? Якщо так, то, можливо, це синдром сухості очей. Сухість очей може розвинутися через ряд причин: постійна напруга очей, процесу старіння. У жінок сухість очей зустрічається частіше, ніж у чоловіків. Так само велике значення має клімат, сухість і кондиціювання повітря, носіння контактних лінз, тютюновий дим і багато іншого.
  Читати повністю
Вгору