Авіатори - то, що вічно в моді

Поради офтальмолога

 • Матеріал для оправ
  При виробництві металевих оправ використовуються 4 основнi групи металів: сплави міді, нержавіюча сталь, титан і алюміній. В дану групу не відносимо золото через специфіку його обробки. Сплави міді. Найчастіше в сплави з міддю додають наступні матеріали: нікель, цинк, олово, залізо, берилій. Латунь марки Л85. Використання даного матеріалу в наш час значно скоротилося з-за високого ступеня корозії.
  Читати повністю
 • Контактна корекція зору для дітей
  Варто почати з того, що для грудних діток з вродженими захворюваннями очей – контактна корекція – єдиний можливий спосіб лікування. Адже малюкові можна надіти окуляри - це, як мінімум, травмонебезпечно! А якщо корекцію зору вчасно не зробити, можуть виникнути серйозні ускладнення. Контактні лінзи повністю фізіологічні, вони відтворюють природний зір, тоді як навіть найкращі окуляри – все одно, лише "вікна у світ". В контактній лінзі завжди є бокові поля зору, чого ніколи немає в окулярах,
  Читати повністю
 • Чи викликають алергію контактні лінзи?
  Припущення про те, що контактні лінзи викликають алергію, є необгрунтованим і помилковим. Так, почервоніння очей це досить часте явище для носіїв лінз. Контактні лінзи постійно торкаються поверхні ока, тому частіше за все, це реакція на чужорідне тіло. Алергічних реакцій на матеріал, з якого виготовлена контактна лінза, практично не зустрічається. Найчастіше користувачі контактних лінз, які застосовують розчин, краплі по догляду, можуть зіткнутися з алергією на консерванти, що містяться в них.
  Читати повністю
Вгору