ПНЕВМОТОНОМЕТРІЯ

ПНЕВМОТОНОМЕТРІЯ – сучасний метод безконтактного вимірювання внутрішньоочного тиску

Навіщо нам необхідно регулярно вимірювати внутрішньоочний тиск? В наш час існує ряд серйозних очних захворювань, одне з яких глаукома. Дане захворювання має ряд серйозних наслідків: підвищення внутрішньоочного тиску, розвиток дефектів зі зниженням зору, атрофією зорового нерва. Як правило, цією хворобою хворіли люди старше 40 років, але в наш час ця хвороба «помолодшала» і на даний момент виявлено багато випадків захворювань у молодого населення. Чим раніше виявлена дана хвороба, тим краще захворювання піддається лікуванню, і зменшується загроза втрати зору. У мережі Люксоптика представлений інноваційний апарат ПНЕВМОТОНОМЕТР, який дозволяє безконтактно виміряти внутрішньоочний тиск. Процедура проводиться після знеболювання ока потоком повітря комфортної температури. Даний апарат дозволяє з високою точністю одержати всі необхідні дані по внутрішньоочному тиску і діагностувати очні захворювання, зокрема глаукому. Переваги вимірювання внутрішньоочного тиску безконтактним методом порівняно з традиційним контактним методом: - можливість отримати дані навіть з пошкодженої рогівки; - виключити можливість занесення інфекції; - ризик розвитку алергічних реакцій на краплі; - висока точність вимірювань; - відсутність якого-небудь дискомфорту при вимірюванні у пацієнта. Даний прилад представлений в наступних оптиках мережі Люксоптика: - м. Київ, вул. С. Петлюри, 18, тел.: 067 249-62-19, 044 244-00-73 - м. Харків, вул. Сумська, 60, тел.: 067 224-36-54, 057 716-45-91 Люксоптика піклується про здоров'я Вашого зору!
Поради офтальмолога
 • Як обрати оправу відповідно з типом обличчя?
  Будь-які окуляри можуть перетворити обличчя і скрасити його недоліки. Головне - правильно визначити, до якого типу обличчя належить саме Ваше. І вибрати <u><span style="color: #00a650;"> <a href="/frames-and-lenses/">оправи</a></span></u>, дотримуючись наших порад. І тоді оточуючі будуть підкорені Вашою стильною і індивідуальною зовнішністю. <br> <br> Прямокутне обличчя дещо витягнуте по вертикалі, тому окуляри, які закривають більшу частину обличчя і виглядають як широка поперечна лінія, зменшать його довжину. До класичної овальної форми обличчя підходить більшість оправ. Головне, щоб вони були пропорційні загальним розмірам. До круглого обличчя підійде оправа з підкресленими прямими лініями і склом прямокутної форми. Дуже темний колір оправи також зменшує повноту особи.
  Читати повністю
 • Як продовжити «життя» своїм окулярам
  Є кілька простих і нескладних порад, як продовжити термін служби Ваших окулярів. Знання цих простих порад допоможе Вам уникнути поломок і ремонту окулярів. 1. Щоб зберегти лінзи в окулярах від ушкоджень, не допускайте їх безпосереднього контакту з твердими поверхнями. Окуляри кладіть тільки на ребро рамки або в футляр. 2. Знімаючи окуляри, обов'язково покладіть їх у футляр лінзами вниз на спеціальну серветку з мікрофібри.
  Читати повністю
 • Особливості анатомії і фізіології дитячого ока
  <p> Зорова система дитини відрізняється від зорової системи дорослого і постійно продовжує формуватися. </p> Як же бачать новонароджені, коли впізнають маму і чому колір очей в перші дні життя не завжди остаточний?
  Читати повністю
Вгору