ПНЕВМОТОНОМЕТРІЯ

ПНЕВМОТОНОМЕТРІЯ – сучасний метод безконтактного вимірювання внутрішньоочного тиску

Навіщо нам необхідно регулярно вимірювати внутрішньоочний тиск? В наш час існує ряд серйозних очних захворювань, одне з яких глаукома. Дане захворювання має ряд серйозних наслідків: підвищення внутрішньоочного тиску, розвиток дефектів зі зниженням зору, атрофією зорового нерва. Як правило, цією хворобою хворіли люди старше 40 років, але в наш час ця хвороба «помолодшала» і на даний момент виявлено багато випадків захворювань у молодого населення. Чим раніше виявлена дана хвороба, тим краще захворювання піддається лікуванню, і зменшується загроза втрати зору. У мережі Люксоптика представлений інноваційний апарат ПНЕВМОТОНОМЕТР, який дозволяє безконтактно виміряти внутрішньоочний тиск. Процедура проводиться після знеболювання ока потоком повітря комфортної температури. Даний апарат дозволяє з високою точністю одержати всі необхідні дані по внутрішньоочному тиску і діагностувати очні захворювання, зокрема глаукому. Переваги вимірювання внутрішньоочного тиску безконтактним методом порівняно з традиційним контактним методом: - можливість отримати дані навіть з пошкодженої рогівки; - виключити можливість занесення інфекції; - ризик розвитку алергічних реакцій на краплі; - висока точність вимірювань; - відсутність якого-небудь дискомфорту при вимірюванні у пацієнта. Даний прилад представлений в наступних оптиках мережі Люксоптика: - м. Київ, вул. С. Петлюри, 18, тел.: 067 249-62-19, 044 244-00-73 - м. Харків, вул. Сумська, 60, тел.: 067 224-36-54, 057 716-45-91 Люксоптика піклується про здоров'я Вашого зору!
Поради офтальмолога
 • «Дитячий зір. Своєчасна діагностика»
  Сьогодні, в епоху загальної комп'ютеризації, гаджетів і технічного розвитку дуже актуальна проблема поганого зору у дітей. За даними Всесвітньої Організації охорони Здоров'я, якщо короткозорість і далі буде розвиватися такими ж темпами, то до 2050 року 50% населення Землі стануть міопами (короткозорими). Проблема ранньої дитячої короткозорості вже сьогодні в азіатських країнах є першою причиною інвалідизації нації. Тому в усьому світі гостро стоїть питання ранньої діагностики та лікування порушень зору у дітей. Чим раніше і регулярніше Ви відвідуєте свого дитячого офтальмолога, тим краще результат.
  Читати повністю
 • Підбір контактних лінз по терміну носіння
  Сьогодні оптична галузь зробила крок далеко вперед, і як альтернативне носіння оправ нам пропонують контактні лінзи. У чому їх плюси і як правильно їх підібрати спробуємо розібратися. Важливо враховувати при виборі контактних лінз: матеріал лінз і режим носіння. Правильно підібрані лінзи це запорука здоров'я ваших очей і впевнений погляд! Користь одноденних лінз Одноденні лінзи зручні тим, що не вимагають жодних засобів по догляду. В цьому є плюси не тільки для ледачих, але і дуже зайнятих людей. Дуже добре такі лінзи підходять для людей, які користуються контактними лінзами час від часу: під час заняття спортом або на важливих ділових зустрічах. Зараз на ринку широкий вибір гідрогелевих, силікон-гідрогелевих та біосувмісних одноденних контактних лінз. Одно - або двотижневі контактні лінзи
  Читати повністю
 • Короткозорість (міопія)
  Одним з найрозповсюджених порушень зору є міопія, або короткозорість, при якій людина чудово бачить все, що знаходиться поблизу від нього, але із збільшенням відстані до предмета втрачає здатність до чіткого бачення. Чим далі знаходяться розглянуті об'єкти, тим більш розмите і нечітке зображення формує око, що має захворювання очей - короткозорість. З чим пов'язані такі особливості зору у людей, із захворюванням очей міопією? У нормі, промені світла, заломлюючись через природні оптичні лінзи ока - рогівку і кришталик - фокусуються на сітківці, що служить запорукою чіткого зображення. При короткозорості, промені світла збираються перед сітківкою, тому віддалені від ока предмети виглядають розмито.
  Читати повністю
Вгору