ПНЕВМОТОНОМЕТРІЯ

ПНЕВМОТОНОМЕТРІЯ – сучасний метод безконтактного вимірювання внутрішньоочного тиску

Навіщо нам необхідно регулярно вимірювати внутрішньоочний тиск? В наш час існує ряд серйозних очних захворювань, одне з яких глаукома. Дане захворювання має ряд серйозних наслідків: підвищення внутрішньоочного тиску, розвиток дефектів зі зниженням зору, атрофією зорового нерва. Як правило, цією хворобою хворіли люди старше 40 років, але в наш час ця хвороба «помолодшала» і на даний момент виявлено багато випадків захворювань у молодого населення. Чим раніше виявлена дана хвороба, тим краще захворювання піддається лікуванню, і зменшується загроза втрати зору. У мережі Люксоптика представлений інноваційний апарат ПНЕВМОТОНОМЕТР, який дозволяє безконтактно виміряти внутрішньоочний тиск. Процедура проводиться після знеболювання ока потоком повітря комфортної температури. Даний апарат дозволяє з високою точністю одержати всі необхідні дані по внутрішньоочному тиску і діагностувати очні захворювання, зокрема глаукому. Переваги вимірювання внутрішньоочного тиску безконтактним методом порівняно з традиційним контактним методом: - можливість отримати дані навіть з пошкодженої рогівки; - виключити можливість занесення інфекції; - ризик розвитку алергічних реакцій на краплі; - висока точність вимірювань; - відсутність якого-небудь дискомфорту при вимірюванні у пацієнта. Даний прилад представлений в наступних оптиках мережі Люксоптика: - м. Київ, вул. С. Петлюри, 18, тел.: 067 249-62-19, 044 244-00-73 - м. Харків, вул. Сумська, 60, тел.: 067 224-36-54, 057 716-45-91 Люксоптика піклується про здоров'я Вашого зору!
Поради офтальмолога
 • Окуляри для водіння автомобіля
  Найважливіше при водінні автомобіля, це максимальна якість зору. Якщо людина погано бачить, у нього порушується здатність вчасно і адекватно відреагувати на зміну ситуації на дорозі звичайно, це небезпечно як для водія, так і для оточуючих. Такі проблеми допоможе вирішити лікар-офтальмолог перевіряючи гостроту і поле зору, після чого призначає певну корекцію. Для людей з добрим зором немаловажно контрастне зображення залежно від умов їзди. Багато хто відчуває дискомфорт при сутінках, тумані, часто виникають труднощі в нічний час доби. Мінусів у нічної їзди є багато: погана видимість, фари проїжджаючих автомобілів сліпучі очі. На сьогоднішній день є нові розробки спеціальних лінз, які дають максимальний комфорт при водінні вдень і навіть вночі.
  Читати повністю
 • Як влаштовані наші очі
  Людське око - це складний механізм, який дозволяє нам бачити навколишній світ, сприймати кольори, бачити обличчя близьких і дорогих нам людей, милуватися всіма фарбами нашої планети. Більша частина інформації, яка надходить у мозок людини, потрапляє через наші очі. Людське око перетворює електромагнітний імпульс в зоровий образ (картинку, яку ми бачимо).
  Читати повністю
 • Контактні лінзи і відпочинок
  Активний відпочинок, що включає в себе заняття тим чи іншим видом спорту - невід'ємна складова сучасного способу життя. Для початку поговоримо про те, яку користь можуть принести контактні лінзи під час відпустки на лоні природи. Крім корекції зору контактні лінзи до якоїсь міри захищають рогівку від пошкоджень при попаданні в око різних дрібних предметів. Контактні лінзи вигідні знову ж тим, що, надівши їх, можна повністю зосередитися на улюбленому занятті. Наприклад, не треба відволікатися на те, щоб, скажімо, при кожному ударі по м'ячу поправляти на носі окуляри або побоюватися за них вдатися в грі до якого-небудь красивого маневру, яким можна буде пишатися і за який похвалять друзі. Іншими словами, цей вид корекції дозволяє витягти з відпочинку максимум задоволення і користі.
  Читати повністю
Вгору