Контактні лінзи ClearLux Bio

Артикул: KL0033 Відгуки:
Праве око
Не потрібні
Ліве око
Не потрібні
 • Інформація
Режим заміни : щомісячний
Призначення : Для далі (+або -)
Материал линз: Биосовместимые
Материал линзы: Биосовместимые
Кількість лінз в упаковці : 1 шт
 • Опис
 • Відгуки ()
 • Питання ()
 • Доставка і оплата
 • Аксесуари

Контактна лінза Bioclear™ –містить біометичний компонент AquaAtract забеспечуючий біосувміснісць лінз. Спеціально створений матеріал для забеспечення біосувмісності лінз. Спеціально створений матеріал для забеспечення кращої біосувмісності лінзи з рогівкою. Сприяє водневим зв*язкам між молекулами води і матеріалом лінзи, що дозволяє лінзам зберігати вологу протягом всього часу носіння. Надзвичайно комфортні і зручні в обігу. Виробничий процес здійснюється з використанням проєктно- виробничих параметрів до десятитисячних долей. В результаті край кожної лінзи стає настільки тонким і гладким , що забеспечує високий рівень комфорту при носінні лінз. Поглинання УФ-променів А и В, 100 % захист очей від УФ випромінювання

Додати відгук
 • Лилия
  24.10.2016
  Добрый день! В чем отличие силиконово-гидрогелевых линз и биосовместимых? Какие лучше приобрести?
  Відповідь представника мережі
  24.10.2016
  Добрый день. Сейчас у специалистов стоит выбор между силикон-гидрогелями и биосовместимыми материалами.
  Когда какой назначить – решение принимает врач в зависимости от клинической картины, условий в которых Вы работаете, склонности к сухости ваших глаз и т.д.
  Обычно показано первую линзу ставить силикон-гидрогелевую, т.к. они обеспечивают максимально здоровый уровень ношения МКЛ ввиду их высокой кислородной пропускаемости. Если этот класс линз по медицинским причинам не подходит (например, высокое содержание жиров в слезе пациента приводит к тому, что на силикон-гидрогелевой линзе быстро накапливаются липидные отложения) или МКЛ вызывает чувство дискомфорта у пациента, только тогда его переводят на биосовместимые материалы.
  Спасибо за вопрос.

Ви можете замовити доставку товару кур'єром у м. Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів або Новою поштою у інші міста України. Також Ви маєте можливість замовити самовивіз товару з оптик Люксоптика. Детальніше про доставку товару.

Оплата товару здійснюється:
• на сайті за допомогою банківської карти;
• готівкою при доставці кур'єром чи при самовивозі з оптик Люксоптика; 
• накладним розрахунком при доставці товару Новою поштою. Детальніше про оплату товару.

Артикул: KL0068

16 грн.

Артикул: KL0069

16 грн.

Артикул: KL0067

80 грн.

Супутні товари

Вгору