Контактні лінзи

()

Фільтри

Сортувати:
Товарів на сторінці:

Для того, щоб зупинити розвиток астигматизму і поліпшити зір, офтальмологи рекомендують використання торичних контактних лінз, які можна придбати в інтернет-магазині luxoptica.ua. Завдяки таким лінзам можна з легкістю читати, керувати машиною і займатися улюбленими справами.

Теорія контактних торичних лінзПрогрес ніколи не стоїть на місці. Особливо це стосується розвитку медицини, адже якщо раніше у вас не було вибору, носити або не носити окуляри, то сьогодні він є. Спеціально для тих, хто не любить окуляри, для лікування астигматизму офтальмологи пропонують розроблені для цих цілей торичні контактні лінзи (ТКЛ), або астигматичні лінзи. Завдяки їм можна виправляти нерівні ділянки рогівки і коригувати короткозорість або далекозорість. Ці види лінз виготовляють з таких самих матеріалів, що і звичайні. Тим не менш, вони мають одну особливість рельєфу, який дозволяє відновити сферичні форми рогівки і фокусуватися світловому пучку на сітківці ока.

Перевага перед окулярами - в адаптації очей до лінз буквально за кілька днів, тоді як звикання до окулярів займає набагато більше часу. Лінійка нашого інтернет-магазину оптики включає в себе:Одноденні контактні лінзи

  • Безпечний, сучасний, і, мабуть, найбільш сприятливий спосіб контактної корекції для зору.
  • Контактні лінзи довготривалого використання (до 30 днів) виготовляють з матеріалу, комфортного для очей і забезпечує рівну і гладку поверхню, при цьому не блокуючи доступ кисню до рогівки, що забезпечує гарне зволоження і запобігає забрудненню лінзи.

Квартальні лінзи - це висока якість корекції зору, невисока вартість і тривале збереження властивостей лінзи.

Крім того, сьогодні на зміну жорстким КЛ прийшли м'які силікон-гідрогелеві лінзи, у яких високий рівень доступу кисню до рогівки, завдяки чому зберігається здоров'я очей. Інтернет-магазин Люксоптика пропонує торичні МКЛ у наборах з 3, 6 або 30 штук, які забезпечують комфорт і чудову якість зору під час їх використання.

Які торичні контактні лінзи краще?

По-перше, ви можете проконсультуватися на сайті у нашого лікаря-офтальмолога. По-друге, під час пошуку потрібної продукції, ви можете орієнтуватися на свій досвід носіння контактних лінз і на свій ступінь дефекту зору.У мережі Люксоптика діє програма лояльності. При першій покупці вам видається бонусна карта. З кожної покупки на ваш рахунок зараховуються бонуси у розмірі 10% від суми фактично сплаченої вартості покупки (1 гривня = 0,1 бонус). Бонуси стають доступними для використання через 14 календарних днів з моменту покупки.

Читать полностью Свернуть
Ви вибрали
Назначение:
Вгору