Растворы

()

Фільтри

Сортувати:
Товарів на сторінці:

Огляд розчинів

Контактні лінзи планової заміни вимагають певного догляду для того, щоб було досягнено головну мету пацієнта - якісно провести корекцію зору і зберегти очі здоровими.

На поверхні лінз щодня накопичуються різні види відкладень (протеїнові, ліпідні) і частинки забруднень, які потрапляють з навколишнього середовища. Для того, щоб уникнути неприємностей у вигляді дискомфорту, подразнення або запалень рогівки, необхідно проводити нескладне, але ретельне очищення та дезінфекцію виробів. Зволоження і правильне зберігання - також важливі складові використання лінз, адже вироби мають у складі воду, і можуть зберігатися тільки в спеціальній рідині, без якої швидко втратять придатність.

Розчини для лінз представлені на ринку оптики в величезній кількості. Офтальмологи рекомендують підбирати засіб для лінз і самі лінзи від одного виробника, щоб збільшити ймовірність їх сумісності.

Отже, за своїм призначенням, розчини для догляду за контактними лінзами поділяються на кілька видів:

  • багатофункціональні: виконують всі важливі функції - очищення, зволоження, дезінфекція та зберігання, зручні і прості у використанні;

  • водно-сольові: їх склад дуже схожий з природною сльозою, їх призначення - очищення, ополіскування і зберігання;

  • пероксидні рідини для контактних лінз: добре очищають і дезінфікують лінзи, видаляють відкладення, але не підходять для зберігання і ополіскування, тому що містять у складі перекис водню;

  • ензимні (ферментні) у вигляді розчинів або таблеток: призначені для ретельної, глибокого очищення і застосовуються не частіше 1 разу на 7 днів.


Який розчин для лінз кращий

Основними виробниками засобів по догляду за лінзами, які активно представлені на ринку України, є Alcon, Bausch & Lomb, Henson, Sauflon і ін.

Відповідаючи на питання: який розчин для лінз обрати, в першу чергу, важливо розуміти, чи підходить він для вашого типу лінз. Адже для жорстких підходять одні засоби, а для м'яких - інші, з відповідним складом. При цьому склад розчинів для гідрогелевих і силікон-гідрогелевих лінз може також відрізнятися між собою, так як перші більше націлені на видалення білкових відкладень, а другі - ліпідних.

При цьому також існують розчини для м'яких контактних лінз всіх видів, що зарекомендували себе на високому рівні, наприклад ReNuMultiplus від компанії Bausch & Lomb, або Opti-Free Express від Alcon.

А який розчин для лінз краще власникам очей з підвищеним рівнем чутливості? Для таких випадків також існують безпечні розчини, наприклад багатоцільовий Synergi і пероксидного One Step від Sauflon.

У будь-якому випадку, підбір розчину необхідно здійснювати спільно з лікарем-офтальмологом, який, на підставі анамнезу, можливих алергічних реакцій і вашого способу життя, порадить найбільш підходящий розчин для вашого випадку. Адже те, що підходить одному пацієнту, може не підійти іншому.

Бажаємо, щоб контактна корекція зору приносила вам лише задоволення і довгоочікуваний ефект - бачити світ чітким і прекрасним!Читать полностью Свернуть
Вгору