Увлажняющие капли

()

Фільтри

Сортувати:
Товарів на сторінці:

Зволожуючі краплі для очей

Причини виникнення сухості очей

Здорові очі – це можливість бачити світ яскравим і чітким, ефективно комунікувати з людьми і займатися улюбленою справою. При порушеннях зору багатьом пацієнтам потрібна корекція за допомогою окулярів або лінз. Контактна корекція зручна у використанні, дозволяє вести вільний спосіб життя з огляду на те, що лінзи практично не відчуваються пацієнтом.

І все ж, при носінні лінз може з'явитися такий неприємний симптом, як сухість рогівки, що супроводжується різями і подразненням очного яблука. Оскільки лінзи є все-таки чужорідним тілом для органів зору, з плином часу їх використання знижує вироблення природної слізної рідини, і рогівка зволожується не в повній мірі.

Дискомфорт і відчуття сухості в очах можуть виникати не тільки при носінні лінз, але і в інших випадках:

  • при тривалій, безперервній роботі за комп'ютером;

  • постійному перебуванні в приміщеннях з пересушеним повітрям;

  • у людей, чия діяльність супроводжується значним напруженням очей (наприклад, водії);

  • при деяких захворюваннях органів зору, ендокринної системи, і навіть при прийомі певних медикаментів (антидепресанти, контрацептиви, кортикостероїди і т.п.).

Це явище називається «синдром сухого ока», і з ним часто стикаються в своїй практиці лікарі-офтальмологи.

Як уникнути синдрому сухого ока під час носіння лінз

З відчуттям сухості рогівки прекрасно справляються зволожуючі краплі для очей. Важливо використовувати їх за призначенням офтальмолога, як для лікування синдрому сухого ока, так і для його профілактики.

Краплі для очей потрібно купувати вже на етапі підбору контактних лінз, оскільки період звикання також може супроводжуватися неприємними симптомами, які легко попередити за допомогою спеціальних крапель. Надалі ви також можете користуватися зволожуючими краплями для контактних лінз при появі дискомфорту, втоми і сухості в очах.

Імовірність відчути сухість і печіння при контактній корекції значно знизиться, якщо ви будете дотримуватися наступних рекомендацій:

  • не перевищуйте допустимий час носіння лінз;

  • своєчасно належним чином доглядайте за лінзами та аксесуарами;

  • підтримуйте ідеальну гігієну при поводженні з лінзами;

  • вчасно міняйте лінзи на нову пару в разі пошкодження їх поверхні;

  • підтримуйте повітря зволоженим в приміщенні, в якому перебуваєте тривалий час;

  • надавайте очам відпочинок, періодично користуючись окулярами.

Як користуватися зволожуючими краплями для очей при носінні лінз

Краплі від сухості очей, як і інші супутні засоби контактної корекції зору, повинні обиратися спільно з лікарем-офтальмологом з урахуванням стану органів зору, схильності до алергічних реакцій, а також способу життя пацієнта.

При цьому доктор детально розповість про частоту їх використання, про ситуації, в яких краплі необхідні, режимі зберігання, правила закапування і т.д.

Надалі, знаючи, які краплі вам підходять, ви зможете купувати їх в інтернет-магазині або в найближчому магазині оптики самостійно. Будьте здорові!


Читать полностью Свернуть
Вгору