Сонцезахисні окуляри

Поради офтальмолога

 • 5 міфів про контактної корекції зору
  Головний аргумент супротивників контактної корекції: лінза - це чужорідне тіло, яке око буде «заперечувати». Немає нічого кращого і переконливішого, ніж особистий досвід! Ви можете самостійно спростувати дану оману, відвідавши найближчу оптику і примірявши лінзи! Спробуйте поносити їх протягом пари годин, цього часу вистачить, щоб оцінити всі переваги даного методу і стати прихильником контактної корекції назавжди.
  Читати повністю
 • Підбір контактних лінз по терміну носіння
  Сьогодні оптична галузь зробила крок далеко вперед, і як альтернативне носіння оправ нам пропонують контактні лінзи. У чому їх плюси і як правильно їх підібрати спробуємо розібратися. Важливо враховувати при виборі контактних лінз: матеріал лінз і режим носіння. Правильно підібрані лінзи це запорука здоров'я ваших очей і впевнений погляд! Користь одноденних лінз Одноденні лінзи зручні тим, що не вимагають жодних засобів по догляду. В цьому є плюси не тільки для ледачих, але і дуже зайнятих людей. Дуже добре такі лінзи підходять для людей, які користуються контактними лінзами час від часу: під час заняття спортом або на важливих ділових зустрічах. Зараз на ринку широкий вибір гідрогелевих, силікон-гідрогелевих та біосувмісних одноденних контактних лінз. Одно - або двотижневі контактні лінзи
  Читати повністю
 • Переваги одноденних контактних лінз
  Існує три основних критерії, які обумовлюють проблеми дискомфорту, поганої якості зору і навіть більш серйозні наслідки (запальні захворювання рогівки) - це матеріал контактних лінз, дотримання правил догляду за ними і режим носіння. На сьогоднішній день самим здоровим і оптимальним є одноденний режим носіння. Вони дуже зручні, тому що не вимагають ніяких додаткових засобів по догляду. Важливо пам'ятати, що алергічні реакції у користувачів контактними лінзами виникають не на матеріал лінз, а саме на використовуваний розчин. Тому одноденні контактні лінзи підходять для алергіків.
  Читати повністю
Вгору