Сонцезахисні окуляри

Авіатори - то, що вічно в моді

Поради офтальмолога

 • Засоби по догляду за м'якими контактними лінзами
  Важливим в контактній корекції зору є створення правильного догляду за лінзами, використання спеціальних засобів - розчинів. Вони відіграють важливу роль в гігієні та очищеннi від забруднень, які часто викликають різні очні інфекції і захворювання. Сучасний догляд за контактними лінзами дуже простий і зручний для користувача. Існують кілька видів розчинів по догляду за контактними лінзами: - Пероксидні розчини, які дозволяють дезінфікувати і усувати різні відкладення на лінзах. Володіють антимікробними, антибактеріальними, антигрбиковими, гіпоалергеними властивостями.
  Читати повністю
 • Синдром сухого ока
  Як часто Ви відчуваєте в очах свербіж, печіння, подразнення? Очі стають червоними, нечіткий зір протягом дня. Вам знайомі ці симптоми? Якщо так, то, можливо, це синдром сухості очей. Сухість очей може розвинутися через ряд причин: постійна напруга очей, процесу старіння. У жінок сухість очей зустрічається частіше, ніж у чоловіків. Так само велике значення має клімат, сухість і кондиціювання повітря, носіння контактних лінз, тютюновий дим і багато іншого.
  Читати повністю
 • Кольорові контактні лінзи
  Всі м'які контактні лінзи, які можуть змінювати вид і колір райдужної оболонки узагальнено називають кольоровими лінзами.
  Читати повністю
Вгору