Сонцезахисні окуляри

Авіатори - то, що вічно в моді

Поради офтальмолога

 • Контактні лінзи і відпочинок
  Активний відпочинок, що включає в себе заняття тим чи іншим видом спорту - невід'ємна складова сучасного способу життя. Для початку поговоримо про те, яку користь можуть принести контактні лінзи під час відпустки на лоні природи. Крім корекції зору контактні лінзи до якоїсь міри захищають рогівку від пошкоджень при попаданні в око різних дрібних предметів. Контактні лінзи вигідні знову ж тим, що, надівши їх, можна повністю зосередитися на улюбленому занятті. Наприклад, не треба відволікатися на те, щоб, скажімо, при кожному ударі по м'ячу поправляти на носі окуляри або побоюватися за них вдатися в грі до якого-небудь красивого маневру, яким можна буде пишатися і за який похвалять друзі. Іншими словами, цей вид корекції дозволяє витягти з відпочинку максимум задоволення і користі.
  Читати повністю
 • Коли перевіряти зір дитині?
  Дитина народжується ще з несформованою зоровою системою, тому вона значно відрізняється від дорослої, і вимагає особливої уваги з нашого боку. Слід уважно спостерігати за розвитком зору дитини і своєчасно проводити діагностику зору для своєчасного реагування на будь-які відхилення. Близько 80% функцій зорової системи розвивається до 2-х років, але особливо швидко перші півроку життя.
  Читати повністю
 • Біфокальні лінзи
  Бiфокали - лінзи, що мають дві оптичні зони - для далини і близу. Ближня зона має вигляд сегмента на основнiй лінзі, що створює лінію розділу. Біфокальні лінзи підходять для людей, яким потрібні різні лінзи для далини і зблизька. Найчастіше, це люди, старші 40 років. Основна перевага біфокальних лінз - поєднання двох видів лінз в одних окулярах. Вам більше не треба мати при собі дві пари окулярів і міняти їх при зміні відстані до об'єкта. При цьому матеріал виготовлення біфокальних лінз може бути різним. При цьому важливо пам'ятати, що сегменти у таких лінз неоднакові. А тому використання оправ форми «авіатор» і «усічена крапля»
  Читати повністю
Вгору