Виготовлення та ремонт окулярів
Записатись на прийом

Хороша оптика повинна надавати своїм  відвідувачам  повний спектр послуг. Ми раді повідомити, що окрім широкого вибору оправ,сонцезахисних окулярів і засобів для корекції зору, в «Люксоптиці» Ви можете замовити ремонт і виготовлення окулярів.  Кожна наша оптика має призначений для даних робіт кабінет майстра-оптика. Наявність сучасного обладнання, великий досвід і високий рівень професіоналізму майстрів дозволяють у короткі терміни відновити пошкоджені окуляри. Ми здійснюємо роботи будь-якої складності, доступний і також терміновий ремонт окулярів.


Наші послуги:


- швидке виготовлення окулярів - Вам необхідно лише надати рецепт на оптичну лінзу від лікаря-офтальмолога і вибрати оправу;

- виготовлення лінз для окулярів будь-якої складності;

- тонування лінзи в обраний Вами колір;

- ремонт оправ окулярів;

- чищення дрібних деталей окулярів за допомогою ультразвуку.


Потрібні прилади  та обладнання  знаходяться в кожному  кабінеті майстра-оптика. Ремонт окулярів проводиться в найкоротші терміни. Наші фахівці розуміють, що для людини зі слабким зором окуляри життєво важливі.


У майстернях з ремонту окулярів використовуються:


- Верстат «Essilor Delta» з обробки лінз. Він складається зі сканера, за допомогою якого отримують геометрію оптичної лінзи (її потрібно знати для того, щоб виконати замовлення) і механічної частини, де лінзі надають потрібну форму. Також верстат дає можливість відполірувати край лінзи.

- Ручний верстат для обточування та обробки лінзи.

- Діоптриметр. Використовується для вимірювання діоптрії лінзи в оптичному центрі і визначення міжцентрової відстані в окулярах.

- Апарат для очищення оправ ультразвуком.  Застосовується для того, щоб почистити дрібні і важкодоступні деталі окулярів.

- Фен. Для установки оптичної  лінзи в пластикову оправу, оправу потрібно нагріти.

- Свердлильний верстат. Ви можете замовити у майстра-оптика виготовлення окулярів з гвинтовим кріпленням. У цьому випадку свердлильний верстат буде використаний для створення отворів в оптичній лінзі.

- Зварювальний апарат.  При деяких ремонтних роботах необхідна пайка.

- Ручний лесоточний верстат. Ця апаратура дає можливість нарізати лінзу, підготувавши її для використання у півободковій оправі.

Якщо Ви зламали окуляри або хочете замовити нові, «Люксоптика» прийде Вам на допомогу. Наша майстерня з ремонту окулярів виконає будь-яке замовлення швидко і якісно.

Iнші послуги
Нічна лінза Парагон
Консультація офтальмолога
Дитяче апаратне лікування
Найближчі оптики
Записатись на прийом до лікаря
Обратите внимание: график работы врачей может отличаться от графика работы оптики! Узнать возможное время приема и записаться на консультацию можно, позвонив непосредственно в оптику.
 • Львів, просп. В. Чорновола, 2-Б, ТЦ «Кумпель»
  пн-сб 10:00-19:00, нд 10:00-18:00
 • м. Біла Церква, вул. Гончара, 12
  пн-нд 09:00-19:00
 • Ірпінь, вул. Шевченко, 4-в
  пн-сб 9:00-19:00, нд 10:00-18:00
 • Запоріжжя, пр-т Соборний, 129
  пн-нд 10:00-19:00
 • Київ, пр-т Степана Бандери, 23, ТЦ Gorodok
  пн-нд 10:00-21:00
 • Київ, вул. Берковецька, 6-Д ТРЦ Lavina Mall
  пн-нд 10:00-22:00
 • Одеса, вул. Генуезька, 24б, ТЦ «Kadorr City Mall»
  пн-нд 10:00-21:00
 • Еще 254 оптик в вашем городе
Поради офтальмолога
Вгору