Нічна лінза Парагон
Записатись на прийом

Нічна лінза Парагон - інноваційний підхід у корекції короткозорості без окулярів, денних лінз і хірургічного втручання

У мережі «Люксоптика» Ви можете проконсультуватися щодо корекції зору ортокератологічними нічними лінзами Парагон.

Лінзи Парагон підходять для людей з короткозорістю до -6.50 діоптрій і астигматизмом до -1,75 діоптрій. Підбір лінз може бути здійснений тільки лікарями, які пройшли спеціальну підготовку, підтверджену оригінальним дипломом компанії Парагон і в клініках, які мають офіційну реєстрацію компанії Парагон.


Адреси оптик з підбору лінз Парагон:


- м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 9-Б, тел.: 044-272-28-90.

- м. Київ, вул. Русанівська Набережна, 8, тел.: 044 295-41-95.

- м. Харків, вул. Сумська, 60, тел .: 057 716-45-91.


Вартість попередньої консультації - безкоштовна. Уточнити вартість лінз Парагон Ви можете безпосередньо в оптиках після проведення необхідного обстеження.


Записатися на прийом Ви можете за телефонами вказаних оптик.


Нічні лінзи Парагон - корекція короткозорості без окулярів, денних лінз і операції. Нічні лінзи Парагон - це інноваційний метод стабілізації прогресування короткозорості у Ваших дітей.

Лінзи Парагон надягають на час сну, а після пробудження знімають. При цьому досягається 100% зір, який зберігається без окулярів і лінз протягом доби.

Ортокератологія - це сучасна методика корекції та стабілізації короткозорості шляхом тимчасової зміни діоптрійною сили рогівки за допомогою жорстких лінз спеціальної конфігурації. З'явилася вона в 60-х роках у США.

Ці лінзи мають різні конфігурації внутрішньої і зовнішньої поверхонь. Зовнішня поверхня дозволяє коригувати оптичну силу ока (а точніше, рогівки), як традиційні лінзи. Внутрішня, за рахунок своєї спеціальної, точно розрахованої конфігурації, перерозподіляє слізну плівку. При цьому створюється мікрокапілярна сила, яка змінює товщину поверхневого шару епітелію рогівки і приводить до його перерозподілу. Таким чином, змінюється (зменшується) діоптрійна сила рогівки, завдяки чому після сну Ви будете добре бачити без лінз. Але оскільки поверхневий шар рогівки (як і шкіри) весь час оновлюється, то ефект такої корекції є тимчасовим, і для його підтримки лінзи необхідно одягати кожну ніч.

Компанія Парагон виробляє унікальний матеріал - пафлюфкон,  який сьогодні має найвищі показники киснепроникнення у світі. Створенню цього матеріалу компанія присвятила 10 років постійних досліджень.

За рахунок свого високого киснепроникнення лінзи можна використовувати під час сну без зменшення доступу кисню до рогівки.

Для кого підходять нічні лінзи  Парагон?

Користуватися нічними лінзами можуть усі, у кого короткозорість не більше - 6,5 діоптрій і астигматизм до -1,75 діоптрій.

Враховуючи, що лінзи Парагон забезпечують 100% зір на 24 години (і в лінзах, і без них), така корекція може дуже допомогти людям екстремальних професій і видів спорту.

Лінзи Парагон являються хорошою альтернативою лазерної корекції зору для тих, кому не можна проводити лазерних корекцій і тих, хто став погано переносити свої м'які денні лінзи через сухість очей або алергічне  запалення.

У першу чергу, звичайно ж, для дітей.

Діти іноді відчувають психологічні проблеми, пов'язані з носінням окулярів. Окуляри створюють складнощі при заняттях спортом, адже це травмонебезпечно. А носіння м'яких денних контактних лінз має складнощі з їх надяганням.

Корекція зору лінзами Парагон відбувається вночі, а значить, дитина перебуває під наглядом батьків, що забезпечують повний контроль над ситуацією.

Але найголовніша перевага лінз Парагон у тому, що рефракційна терапія зупиняє прогресування короткозорості!

Протягом останніх 6 років у різних країнах (США, Україна, Японія, Корея) велися клінічні дослідження, які довели, що використання терапії рефракції удвічі уповільнює зростання короткозорості. Сьогодні це єдиний статистично підтверджений спосіб, який затримує погіршення зору у дітей.

Відомо, що короткозорість найбільш швидко розвивається в шкільні роки. Пов'язано це з тим, що зорові навантаження потребують напруги акомодації (пристосування ока до чіткого бачення предметів). У короткозорих дітей акомодація, як правило, ослаблена, а рефракційна терапія розвиває резерви акомодації і ліквідує спазм  м'язів, що і пояснює її лікувальний ефект.

Користування рефракційною терапією дає дитині більше шансів зупинити прогресування короткозорості і зберегти свій зір.

Поширені запитання:

Що таке лінзи Парагон?

Це спеціального дизайну киснепроникні лінзи, що змінюють заломлюючу силу рогівки під час сну, за рахунок чого короткочасно зменшуються діоптрії, тому, коли Ви прокидаєтесь і знімаєте лінзи, Ви отримуєте відмінний зір на цілий день.

 

Як швидко поліпшується зір за допомогою лінз Парагон?

Більшість пацієнтів отримують  досить високу гостроту зору вже після першої ночі користування лінзами.  Максимальний і тривалий (на 24 години) ефект настає в період від кількох днів до кількох тижнів, що залежить від діоптрій і стану рогівки.

 

Чи є ризики при користуванні лінзами Парагон?

Ризики при використанні лінз Парагон пов'язані з порушеннями гігієнічних правил використання контактних лінз. Клінічні випробування лінз Парагон, проведені в США, показали, що ризик бактеріального запалення рогівки при правильному догляді складає всього 0,039%.

 

Як часто треба міняти лінзи Парагон?

Лінзи Парагон треба міняти 1 раз на рік.

 

Якого догляду вимагають лінзи Парагон?

Лікар після підбору лінз навчить Вас ними користуватися і видасть інструкцію з догляду. Лінзи необхідно зберігати у розчині для контактних лінз і механічно очищати після кожного використання. Правила користування лінзами прості і забезпечать Вам комфортне користування ними протягом усього року. Але треба бути дуже уважними, щоб не пошкодити лінзу.

 

Чи підходять мені лінзи Парагон?

Лінзи Парагон підходять для людей з короткозорістю до -6.50 діоптрій і астигматизмом до -1,75 діоптрій.  Підбір лінз може бути здійснений тільки лікарями, які пройшли спеціальну підготовку, підтверджену оригінальним дипломом компанії Парагон, і в клініці або оптиці, яка має офіційну реєстрацію компанії Парагон. На Ваше запитання зможе відповісти лікар.

Iнші послуги
Нічна лінза Парагон
Консультація офтальмолога
Дитяче апаратне лікування
Найближчі оптики
Записатись на прийом до лікаря
 • Львів, просп. В. Чорновола, 2-Б, ТЦ «Кумпель»
  пн-сб 10:00-19:00, нд 10:00-18:00
 • м. Біла Церква, вул. Гончара, 12
  пн-нд 09:00-19:00
 • Ірпінь, вул. Шевченко, 4-в
  пн-сб 9:00-19:00, нд 10:00-18:00
 • Запоріжжя, пр-т Соборний, 129
  пн-нд 10:00-19:00
 • Київ, пр-т Степана Бандери, 23, ТЦ Gorodok
  пн-нд 10:00-21:00
 • Київ, вул. Берковецька, 6-Д ТРЦ Lavina Mall
  пн-нд 10:00-22:00
 • Одеса, вул. Генуезька, 24б, ТЦ «Kadorr City Mall»
  пн-нд 10:00-21:00
 • Еще 228 оптик в вашем городе
Поради офтальмолога
Вгору