Програма лояльності
«Повернення* оплати за послугу з діагностики зору в мережі оптик
ЛЮКСОПТИКА»


Програма «Повернення* оплати за послугу з діагностики зору в мережі оптик ЛЮКСОПТИКА, далі Програма лояльності, поширюється на всіх Покупців, що скористалися послугою лікаря–офтальмолога з діагностики зору, за вартістю**, встановленою під час отримання послуги, та купують оправи для окулярів та/або оптичні лінзи або здійснюють повне замовлення на виготовлення/збірки окулярів в мережі ЛЮКСОПТИКА, за умовами цієї Програми.

Покупець - фізична особа, яка придбаває оптичні товари (оправи та/або оптичні лінзи та/або здійснює повне замовлення на виготовлення окулярів) в торговій мережі ЛЮКСОПТИКА.

Учасники Програми – Покупці, що попередньо скористалися послугою лікаря–офтальмолога з діагностики зору, отримали Купон зі штрих-кодом, та придбавають оптичні Товари на умовах цієї Програми.

Місце проведення Програми лояльності – оптики торгівельної мережі ЛЮКСОПТИКА по всій території України.

Термін проведення Програми лояльності – з 16 вересня 2013 року, дія – безстроково***.

Оптичні товари - оправи та/або оптичні лінзи та/або з повне замовлення на виготовлення окулярів у мережі оптик ЛЮКСОПТИКА.

Послуга, яка приймає участь в акції:
- Діагностика зору лікарем-офтальмологом в мережі оптик ЛЮКСОПТИКА з метою надання рекомендацій щодо можливості та варіантів окулярної корекції зору.

Обов’язковою умовою участі в Програмі лояльності «Отримання послуги Повернення* оплати за послуг з діагностики зору в мережі оптик ЛЮКСОПТИКА є придбання оптичних товарів (оправ та/або оптичних лінз та/або повне замовлення на виготовлення окулярів) протягом 31-го календарного дня від дня отримання Послуги в магазині з продажу оптики мережі ЛЮКСОПТИКА.

Програма лояльності не розповсюджується на супутні послуги, які надаються в торговій мережі ЛЮКСОПТИКА, зокрема, ремонт оптичних оправ та сбірка окулярів, та на оптичні товари контактної корекції зору (м’які контактні лінзи, розчини тощо).


Зміст Програми: повернення коштів, сплачених Учасником Програми за проведення діагностики зору лікарем-офтальмологом за умовою придбання Товару на умовах, визначених Програмою лояльності.


Деталі та умови участі в Програмі лояльності містяться в Правилах участі, що знаходяться на сайті http://luxoptica.ua


*Під «поверненням» оплати за послугу з діагностики зору розуміється надання цієї послуги за 1 копійку за умовою дотримання цієї Програми. 


**Вартість послуги на момент введення в дію цієї Програми становить 100 гривень. 


***Організатор цієї Програми лояльності залишає за собою право обмежити термін дії цієї Програми, про що опублікувати відповідне повідомлення на сайті http://luxoptica.ua


Правила участі
у Програмі лояльності
«Повернення* оплати за послугу з діагностики зору в мережі оптик
ЛЮКСОПТИКА»


1.    Учасники програми - фізична особа (громадянин/громадянка України, що досяг/досягла 18 річного віку), яка отримала і оплатила послугу з діагностики зору в мережі оптик «Люксоптика», отримала купон зі штрих-кодом, починаючи з 01.09.2013 р., здійснила покупку оптичного товару та має право на повернення оплати за послугу діагностики зору відповідно до умов цієї Програми лояльності.

2.    Організатор Програми – ТМ ЛЮКСОПТИКА.

3.    Купон зі штрих-кодом (скорочено Купон) - картка/картки, виготовлена/-ні Виконавцем та поширена/-ні Виконавцем серед Учасників програми лояльності, що надає право на отримання Учасником/-ками Програми вартості Послуги з діагностики зору, оплаченої ним/ними в мережі оптик ЛЮКСОПТИКА, при придбанні Товарів в мережі ЛЮКСОПТИКА. Купон можливо використати один раз, протягом часу і при купівлі Товарів, визначених Програмою лояльності відповідно до умов, встановлених даними Правилами.

4.    Послуга, яка приймає участь в акції:
Діагностика зору лікарем-офтальмологом в мережі оптик ЛЮКСОПТИКА з метою надання рекомендацій щодо можливості та варіантів окулярної корекції зору, далі - Послуга.

5.    Обов’язковою умовою участі в Програмі лояльності «Повернення* оплати за послугу з діагностики зору в мережі оптик ЛЮКСОПТИКА є придбання оптичних Товарів (оправ та/або оптичних лінз та/або повне замовлення на виготовлення/сбірку окулярів) протягом 31-го календарного дня від дня отримання Послуги в магазині з продажу оптики мережі ЛЮКСОПТИКА.

6.    Місце проведення Програми лояльності – магазини оптики торгівельної мережі ЛЮКСОПТИКА на території України.

7.    Термін проведення Програми лояльності – з 16.09.2013 року, безстроково.

8.    Товар або Товари, придбання /замовлення яких в мережі оптик ЛЮКСОПТИКА надає право участі у Програмі:

·         оптичні лінзи;

·         оптичні оправи (в т.ч., акційні, тобто, на які встановлено знижки);

·         повне замовлення на виготовлення окулярів (покупка лінз, оправи та замовлення на їх сбірку).

9.    Під час оплати Товару Учасники програми надають Організатору Купон, отриманий під час оплати Послуги з діагностики зору, який надає їм право на повернення вартості Послуги, оплаченої під час її отримання у магазинах оптики мережі ЛЮКСОПТИКА.

10. Обов’язковою умовою отримання Купону є оплата Покупцем послуги лікаря-офтальмолога в мережі магазинів ЛЮКСОПТИКА за цінами, що діють на момент отримання Послуги.

11. Купон є дійсним до використання одноразово (не більше одного разу), протягом 31-го календарного дня від дати отримання Послуги. Після використання на умовах цієї Програми – Купон вилучається Організатором.

12. Для того, щоб отримати Купон, Учасник повинен оплатити отриману ним Послугу з діагностики зору в мережі оптик ЛЮКСОПТИКА.

13. Для того, щоб повернути вартість оплаченої послуги з діагностики зору в мережі оптик ЛЮКСОПТИКА, Покупець повинен протягом 31-го календарного дня від дня оплати Послуги придбати Товар або Товари в мережі оптик ЛЮКСОПТИКА з обов’язковим пред’явленням Купону.

14. Програма лояльності не розповсюджується на супутні послуги, які надаються в торговій мережі ЛЮКСОПТИКА, зокрема, ремонт оптичних оправ та сбірка окулярів, послугу діагностики зору (якщо Покупець не придбає на умовах цієї Програми Товар або Товари) та на оптичні товари контактної корекції зору (м’які контактні лінзи, розчини тощо).

Вгору