Запись к врачу
0
Избранное
Вы добавили 0 товаров
0 0
Корзина
Для бесплатной доставки не хватает 700 грн
Вы добавили 0 товаров на сумму 0 грн

Наша спільна мета — перемога! Віримо, що будь-яка підтримка наших військових наближає її. Ми в Люксоптиці вважаємо своїм обов'язком допомагати тим, що вміємо найкраще — піклуватися про зір українців.


В рамках соціальної кампанії «Добрі окуляри в добрі руки» майже в кожній оптиці мережі, триває безкоштовна діагностика зору, забезпечення окулярами та контактними лінзами для захисників та захисниць України.Умови участі


Хто може отримати допомогу:

Допомога надається безпосереднім учасникам бойових дій, які захищають (захищали) незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, беруть (брали) безпосередню участь у відсічі збройної агресії та забезпеченні національної безпеки, усуненні загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності у період з 14.04.2014 року.


Як отримати допомогу:

Записатися на безкоштовну перевірку зору можна на нашому сайті або завітати в одну з оптик які приймають участь в програмі. Обов'язково необхідно мати при собі посвідчення учасника бойових дій.


Товари та послуги:

  • * безкоштовна перевірка зору
  • * виготовлення окулярів за рецептом
  • * видача м'яких контактних лінз

Перелік оптик, в яких надається безкоштовна допомога військовим.


Питання та відповіді:


1. Якій категорії військових надається благодійна допомога?

Благодійну допомогу можуть отримати: учасники бойових дій — військовослужбовці та працівники ЗСУ, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, їх з'єднання, військові частини, підрозділи, установам або організаціям, що утримуються коштом державного бюджету, для потреб забезпечення оборони держави у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України.


2. Які документи потрібні для отримання благодійної допомоги?

Благодійна допомога надається за наявності:

· військового квитка, що містить інформацію про військову частину та підрозділ, до якої належить військовослужбовець, а також інформацію про участь у боях, бойових діях;

· УБД (що містить інформацію про участь у боях, бойових діях у період з 14.04.2014 р. до припинення воєнного стану), або довідки про участь у бойових діях (Форма 6 ЗСУ, Постанова КМУ від 22 серпня 2023 р.);

· лист-клопотання або заява із зазначенням форми допомоги (товари чи послуги), мета надання допомоги та номенклатура товарів чи послуг, що потребує військовий; У шапці заяви додатково необхідно вказати ідентифікаційний код;

· первинні документи, які свідчать про передачу товарів чи надання послуг військовому;

· згода на обробку персональних даних.


3. Які товари/послуги можна отримати за благодійною програмою?

Благодійна допомога покриває весь пакет товарів та послуг для зору: підбір рецепту на окуляри/м’які контактні лінзи, роботу майстра; оправи бренду Luxoptica, оптичні лінзи бренду Dagas або Excelite, аксесуари Luxoptica (футляри, серветки). А також: м’які контактні лінзи бренду My I, розчини, краплі, пінцети та дорожні набори.


4. Чи надається благодійна допомога ветеранам війни/звільненим з військової служби?

Так, благодійна допомога надається за наявності документів: УБД, що містить інформацію про участь у боях, бойових діях у період з 14.04.2014 р., або військового квитка.


5. Що робити, якщо військовий не має можливості особисто замовити виготовлення окулярів і забрати готове замовлення?

За наявності рецепта на окуляри/контактні лінзи, звернутися за благодійною допомогою безпосередньо в оптику мережі може довірена особа військовослужбовця, надавши весь необхідний перелік документів військового. Готове замовлення доступно відправити Новою Поштою на зручне відділення або поштомат безкоштовно.


6. Чи можна звернутися за наданням благодійної допомоги онлайн, не відвідуючи оптику мережі?

Отримати благодійну допомогу можна безпосередньо в оптиках нашої мережі – актуальний перелік оптикЛікарі працюють за попереднім записом, тому Ви можете записатися на прийом через нашу гарячу лінію, у месенджерах, або через соціальні мережі. Також доступний зручний онлайн-запис на сайті.


7. Чи можна замовити оправу, чи оптичні лінзи інших брендів?

В рамках програми, безкоштовно ви можете отримати тільки оправи бренду Luxoptica та оптичні лінзи бренду Dagas або Excelite. Проте є можливість комбінувати замовлення. Наприклад, замовити оправу іншого бренду (оплачується за власний кошт) та оптичні лінзи Dagas (надається безкоштовно).
ТОВ «Інтероко», ЄДРПОУ 31905094 Під «безкоштовна перевірка зору та окуляри для військових» мається на увазі безоплатне надання благодійної допомоги у вигляді товарів та/або послуг (виконання робіт), що пропонуються ТОВ «ІНТЕРОКО» в рамках здійснення його господарської діяльності через стаціонарну мережу спеціалізованих магазинів оптики ТМ «Люксоптика». Отримати благодійну допомогу можуть військові - учасники бойових дій при наявності документа, що містить інформацію про участь у боях, бойових діях у період з 14.04.2014 до припинення воєнного стану. Пропозиція діє протягом дії спеціального режиму воєнного стану в Україні. ТОВ «ІНТЕРОКО» залишає за собою право достроково припинити дію пропозиції; змінювати перелік товарів та/або послуг (виконання робіт), який надається у вигляді благодійної допомоги; відмовити у наданні благодійної допомоги особам, що не належать до визначеної категорії або у випадку ненадання документів, що підтверджують належність особи до визначеної категорії. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Реклама методу діагностики, ліцензія МОЗ України АГ №570567 від 24.02.2011 року.