0 800 30 98 97 Перезвоните мне
0
Избранное
Вы добавили 0 товаров

Правила оборота подарочных сертификатов

 

ПРАВИЛА ОБІГУ

«СЕРТИФІКАТІВ  ЛЮКСОПТИКА»

 

1.      Поняття, що використовуються:

1.1. Під поняттям «Товар», «Товари» мається на увазі оптична продукція та аксесуари до неї, представлені до продажу в магазинах торгової мережі «ЛЮКСОПТИКА». 

1.2. Під поняттям «Сертифікат ЛЮКСОПТИКА» (надалі за текстом - Сертифікат) мається на увазі Сертифікат, представлений до продажу в магазинах торгової мережі «ЛЮКСОПТИКА». Сертифікати не є подарунками, призами, цінними паперами  згідно чинного законодавства України. В Сертифікатах зазначається їх номінал, відповідно до якого Сертифікат можна обміняти на Товар, роздрібна ціна якого еквівалентна номіналу такого Сертифікату.

1.3. Під поняттям «Покупець» мається на увазі фізична особа (громадянин/громадянка України, що досяг/досягла 18-річного віку), яка придбала Сертифікат в магазинах торгової мережі «ЛЮКСОПТИКА» . Придбаний Сертифікат Покупець або пред’явник сертифікату  можуть обміняти на Товари, що представлені до продажу в магазинах торгової мережі «ЛЮКСОПТИКА» в порядку, визначеному цими Правилами.

2.      Порядок обігу та використання «Сертифікатів ЛЮКСОПТИКА»:

2.1. Покупець може придбати в магазинах торгової мережі «ЛЮКСОПТИКА» Сертифікати встановленого зразка за ціною, що відповідає номіналу такого Сертифікату.

2.2. Сертифікати не є іменними, що дає право обміняти їх на Товар, роздрібна ціна якого відповідає номіналу Сертифікату, більша або менша ніж вказаний номінал, в порядку,  визначеному даними Правилами.

2.3. Знижки, що діють в магазинах торгової мережі «ЛЮКСОПТИКА» (включаючи знижки за дисконтними картками «ЛЮКСОПТИКА») не діють при придбанні Сертифікатів.

2.4. При придбанні Сертифікату Покупець автоматично приєднується до Правил та погоджується з їхніми умовами.

2.5. При обміні Сертифікатів на Товар допускається сумування їх номіналів;

2.6. Сертифікати, в тому числі використані, поверненню та/або обміну на грошові кошти не підлягають;

2.7. Сертифікати діють (можуть бути придбані та обміняні на Товар) в магазинах  торгової мережі «ЛЮКСОПТИКА» з урахуванням положень, встановлених цими Правилами;

2.8. Обмін Сертифікатів на Товари здійснюється за умови пред’явлення Сертифікату та передачі  його представнику магазину торгової мережі «ЛЮКСОПТИКА» в обмін на Товар;

2.9. Знижки за Дисконтними картками «ЛЮКСОПТИКА» (або - ДК) та Сертифікати можуть одночасно використовуватись при придбанні Товарів в магазинах торгової мережі «ЛЮКСОПТИКА».

3.      Встановлений зразок «Сертифікату ЛЮКСОПТИКА»:

3.1. Форму та зовнішній вигляд Сертифікату встановлює Організатор.

3.2. В Сертифікатах обов’язково зазначається їх номінал, який приймається до розрахунку при обміні Сертифікатів на Товари, вартість яких еквівалентна номіналу Сертифікату. Обмін Сертифікатів на Товари, вартість яких перевищує або менша номіналу Сертифікату проводиться в порядку, встановленому цими Правилами.

3.3. 3.2.2. В магазинах торгової мережі «ЛЮКСОПТИКА» здійснюється продаж сертифікатів номіналом: 500 (п’ятсот), 1000 (одна тисяча), 3000 (три тисячі) гривень.

3.4. На всіх Сертифікатах проставляється  індивідуальний штрих-код.

3.5. При обміні Сертифікатів на Товар, Сертифікат в обов’язковому порядку передається представнику магазину торгової мережі «ЛЮКСОПТИКА», в якому проводиться вказаний обмін.

3.6. Сертифікати є безстроковими.

3.7. Обмін Сертифікатів на Товар проводиться магазинах торгової мережі «ЛЮКСОПТИКА» на території України.

4.      Пред’явник Сертифікату має право:

4.1. обміняти Сертифікат на Товар, ціна якого еквівалентна номіналу Сертифікату;

4.2. обміняти Сертифікат на Товар, ціна якого перевищує номінал Сертифікату. У такому випадку пред’явник  Сертифікату зобов’язаний сплатити вартість Товару, що не покривається величиною номіналу Сертифікату;

4.3. обміняти Сертифікат на Товар, ціна якого менша за номінал Сертифікату. У такому випадку, повернення грошових коштів, що становлять різницю між  вартістю Товару та номіналом Сертифікату  пред’явнику  не здійснюється;

5.      Інші умови

5.1. Дані Правила можуть бути змінені Організатором в односторонньому порядку без попереднього повідомлення про такі зміни Покупців/Пред’явників Сертифікатів. З новими/зміненими Правилами Покупець/Пред’явник сертифікату може ознайомитись в магазинах торгової мережі «ЛЮКСОПТИКА»

5.2. Правила набувають чинності з 01.07.2015 і діють безстроково.