0
Избранное
Вы добавили 0 товаров
0 0
Корзина
Вы добавили 0 товаров на сумму 0 грн

О компании

Люксоптика — супермаркет очков, где вы можете выбрать оправы и солнцезащитные очки известных мировых, а также украинских брендов. Тут почти безграничный выбор очков на любой вкус и кошелек. 

А еще в Люксоптике можно проверить зрение, получить консультацию профессионального офтальмолога и помощь в подборе контактных и оптических линз любой сложности.


Мы любим очки, а людей в очках просто обожаем!


489
специалистов в различных областях офтальмологии
223
оптики по всей Украине — мы рядом!
2000
наименований собственных товаров
100+
брендов оправ и солнцезащитных очков
Новости
широкий выбор оправ и солнцезащитных очков от мировых брендов
Отзывы наших клиентов
Отзыв от пользователя Ксенія
Отзыв от пользователя Ольга

Замовляла в магазині БФК LAKE PLAZA ,дуже сподобалось відношення консультантів,все було на вищому рівні),швидко ,зручно ,якісно,  ще зіграла в лотерею і виграла 30 процентів скидки-це було дуже приємно,тепер тільки в цьому магазині буду робити свої покупки.))колектив чудовий так тримати!!

Ответ представителя сети

Цінуємо, що ви поділилися враженнями — від такого відгуку в нас ніжно тьохкає в грудях

Отзыв от пользователя Ксенія
Отзыв от пользователя Валентина

Можливо комусь моя історія допоможе зберегти і нерви, і окуляри!

Залишаю свій відгук, щоб інші люди відразу йшли до гарного майстра, і не потрапили до такого, що окуляри вам лише пошкодить, як вийшло зі мною.

   Ситуація була в місті Харків.  
  Забравши замовлення, приміряю нові окуляри, щоб перевірити посадку. Бачу, що потрібно лише трохи підправити носоупори. Для цього вийшов майстер САША і почалось.... Вже с початку розмови в мене з'явилася підозра - краще не давати йому в руки мої дуже недешеві окуляри. Але ж сказали, що це майстер, тому вирішила повірити. Ойййй як я помилилась!!!!! Почав цей Саша пальцями носоупори на оправі туди-сюди рухати. "Міряйте" - впевнено сказав майстер Саша. Поміряла і окуляри мої  з'їхали зовсім вбік. Ще одна його спроба не змінила нічого. Далі він пішов з моїми окулярами до свого кабінету. Я швидко за ним з думкою "зараз зовсім зламає". Почав інструментом знову рухати носоупори. Знову міряю. І що маю? Окуляри сіли вниз, що очі мої аж зверху и вії торкаються лінз. Я просто  почала плакати! Ну, як так можна враз все пошкодити. Почав дивитись на квитанцію замовлення і з обуренням заявив: їх вам не я робив, от ідіть до майстра, який робив. Ой, страшно уявити ЯК він робить окуляри, якщо просто посадку не може підправити! Дівчина сказала адресу магазину, де працює майстер, який робив моє замовлення. Їду туди. Там майсер лише подивився на надіту оправу. Один-два і окуряри сіли рівно. Прошу ще зовсім трішечки вбік - зроблено. Потім прошу, щоб оправа ще трохи вище сиділа. Один рух і все ідеально. Сказати, що я щаслива це нічого не сказати. Звичайно мені захотілось написати відгук. Спитала дівчат магазину ім'я майстра. Звати його Павел.
   Ось так майстер Павло наче чарівною паличкою виправив КОСЯКИ майстра Саші, який наче сокирою познущався над моїми недешевими окулярами.
   "Майстер" (зрозуміло чому я взяла слово в лапки) Саша працює за адресою пр. Науки 41/43, а майстер Павло за адресою вул. Пушкінскька 26.
  
   Дуже дякую майстру Павлу за його професійність і тактичність.

Ответ представителя сети

Валентино, дуже дякуємо, що поділилися вашою історією. Ми працюємо, щоб всі наші клієнти були задоволені, саме тому нам дуже важливо отримувати зворотний зв'язок від клієнтів - дослухаємося до нього і прагнемо ставати кращими для вас!

Отзыв от пользователя Ксенія
Отзыв от пользователя Олег

Повертаючись до відгуку, який я залишив декілька тижнів тому ( стосовно непорозуміння, яке виникло, з лінзами для роботи з комп‘ютером-ТЦ КінгКрос м. Львів), хочу подякувати адміністратору п. Марії, за позитивне та швидке вирішення ситуації. Все виправлено. Наступне замовлення окулярів відбудеться в Люксоптиці. Рекомендую!

Ответ представителя сети

Дякуємо, що обираєте Люксоптику. Цінуємо, що саме ви — наш клієнт!

Отзыв от пользователя Ксенія
Отзыв от пользователя Дмитро

Дуже задоволений ставленням до ЗСУ. Зайшов до оптики по вулиці Олени Теліги, 11 та отримав повний спектр послуг.
Дівчата - молодці!

Ответ представителя сети

Як же нам приємно читати такий відгук! Ви надихаєте нас бути ще кращими, кращими та кращими!

Наши вакансии
develop robota.ua for the company company name
ЕЩЕ БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО ДЛЯ ВАС!
Подписывайтесь на нашу рассылку и узнавайте первыми об акциях и скидках, новинках и трендовых моделях. Здесь только полезная информация для красоты и здоровья ваших глаз.
Якою мовою ви б хотіли читати все-все на сайті Люксоптики?
Українська Російська