0
Избранное
Вы добавили 0 товаров
0 0
Корзина
Вы добавили 0 товаров на сумму 0 грн

Задать вопрос офтальмологу

Иконка пользователя Олена
Олена

Замовляла лінзи. У люсоптиці. На праве та ліве око, але вони не підписані. Чи можна оноайн перевірити, де які?

Так, для цього напишіть, будь ласка, номер телефона, на який оформлена ваша картка Люксоптики на пошту support@luxoptica.com.ua. Ми перевіримо інформацію для вас.

Иконка пользователя Марина
Марина

Добрий день. Мене турбує таке питання. На даний момент я ношу окуляри, але хочу їх просто змінити через зношений стан. Останнє обстеження в мене було в 2020 році. Бачити гірше я не стала. Чи потрібно звертатись до лікаря для підбору окулярів чи краще звернутися до спеціаліста в оптиці?

Вітаємо! Ви можете завітати до зручної оптики та замовити виготовлення окулярів за вашим наявним рецептом. Якщо ви маєте рецепт - проходити перевірку зору для замовлення нових окулярів не обов'язково. Проте лікарі рекомендують, задля профілактики та своєчасного виявлення будь-яких проблем з очима, перевіряти зір 1 раз на пів року. 

Иконка пользователя Анна
Анна

Доброго дня, підскажіть будь ласка, у мене в рецепті на торичні лінзи cyl вказано -0.75, а на сайті є тільки додатні значення, тобто 0.75. Це одне і теж?

Вітаємо! Всі торичні контактні лінзи, випускаються в мінусових циліндрах. Тож, обираючи лінзи на сайті вказуйте значення циліндра 0.75 - це теж саме що і - 0.75.

ЕЩЕ БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО ДЛЯ ВАС!
Подписывайтесь на нашу рассылку и узнавайте первыми об акциях и скидках, новинках и трендовых моделях. Здесь только полезная информация для красоты и здоровья ваших глаз.