Запись к врачу
0
Избранное
Вы добавили 0 товаров
0 0
Корзина
Вы добавили 0 товаров на сумму 0 грн

Задать вопрос офтальмологу

Иконка пользователя Ірина
Ірина

Доброго вечора чи є у Вас пільги для учасників бойових дій?

Доброго дня! Ми безмежно пишаємося та дякуємо нашим захисникам та захисницям! Так, у нашій мережі,  військовослужбовці мають змогу отримати засоби корекції зору та консультацію лікаря-офтальмолога безкоштовно. До категорії осіб, які мають право на безкоштовне отримання засобів корекції зору і послуги «Перевірка зору», належать військовослужбовці за наявності військового квитка, що містить інформацію про військову частину, до якої належить військовослужбовець, і про участь у боях, бойових діях у період з 24.02.2022 до припинення воєнного стану. Додатково звертаємо вашу увагу, що для видачі товару безпосередньо в торгових точках персонал запитує у військових їх ідентифікаційний код РНОКПП (ІПН). Перелік оптик що приймають учать в даній програмі відправили Вам на пошту.

Иконка пользователя Alina
Alina

Отримала повідомлення на світ номер 0995501933 щодо видачі замовлення , хоча я його не здійснювала, чи можливо перевірити інформацію

Так, звичайно з'ясуємо ситуацію. Для уточнення деталей пишемо Вам на пошту. 

Иконка пользователя Микола
Микола

Здравствуйте, нахожусь не в Украине, хочу заказать у вас очки, есть результат обследования, что для єтого нужно сделать ?

Доброго дня. Микола, виготовлення окулярів дистанційно в нашій мережі не здійснюється, оскільки щоб створити ідеальні саме для вас окуляри, потрібно враховувати індивідуальні параметри посадки оправи: виставити вірно оптичний центр лінзи, щоб ви не відчували дискомфорту, використовуючи окуляри. Та як варіант, в даній ситуації ви можете оформити виготовлення окулярів через довіреного представника, який зможе звернутися в оптику, замовити окуляри за вашим рецептом та сплатити вартість лінз, оправи та роботу майстра.

ЕЩЕ БОЛЬШЕ ИНТЕРЕСНОГО ДЛЯ ВАС!
Подписывайтесь на нашу рассылку и узнавайте первыми об акциях и скидках, новинках и трендовых моделях. Здесь только полезная информация для красоты и здоровья ваших глаз.