Запис до лікаря
0
Вибране
Ви додали 0 товарів
0 0
Кошик
Ви додали 0 товарів на суму 0 грн

Задати питання офтальмологу

Иконка пользователя Ірина
Ірина

Доброго вечора чи є у Вас пільги для учасників бойових дій?

Доброго дня! Ми безмежно пишаємося та дякуємо нашим захисникам та захисницям! Так, у нашій мережі,  військовослужбовці мають змогу отримати засоби корекції зору та консультацію лікаря-офтальмолога безкоштовно. До категорії осіб, які мають право на безкоштовне отримання засобів корекції зору і послуги «Перевірка зору», належать військовослужбовці за наявності військового квитка, що містить інформацію про військову частину, до якої належить військовослужбовець, і про участь у боях, бойових діях у період з 24.02.2022 до припинення воєнного стану. Додатково звертаємо вашу увагу, що для видачі товару безпосередньо в торгових точках персонал запитує у військових їх ідентифікаційний код РНОКПП (ІПН). Перелік оптик що приймають учать в даній програмі відправили Вам на пошту.

Иконка пользователя Alina
Alina

Отримала повідомлення на світ номер 0995501933 щодо видачі замовлення , хоча я його не здійснювала, чи можливо перевірити інформацію

Так, звичайно з'ясуємо ситуацію. Для уточнення деталей пишемо Вам на пошту. 

Иконка пользователя Микола
Микола

Здравствуйте, нахожусь не в Украине, хочу заказать у вас очки, есть результат обследования, что для єтого нужно сделать ?

Доброго дня. Микола, виготовлення окулярів дистанційно в нашій мережі не здійснюється, оскільки щоб створити ідеальні саме для вас окуляри, потрібно враховувати індивідуальні параметри посадки оправи: виставити вірно оптичний центр лінзи, щоб ви не відчували дискомфорту, використовуючи окуляри. Та як варіант, в даній ситуації ви можете оформити виготовлення окулярів через довіреного представника, який зможе звернутися в оптику, замовити окуляри за вашим рецептом та сплатити вартість лінз, оправи та роботу майстра.

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.