0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Задати питання офтальмологу

Теплюк
Теплюк

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, якщо приїхати перевірити зір та замовити біфокальні окуляри, то скільки потрібно часу на виготовлення окулярів, скільки чекати?

Добрий вечір, Аліно!
Дякуємо за ваше запитання.

Термін виготовлення залежить від вашого рецепта та обраного виробника. Як варіант, це рецептурні лінзи українського виробництва Lenti Pro( від 7 робочих днів). Також можна підібрати прогресивні лінзи з трьома зонами: у далечінь, середня зона і поблизу (виробник Lenti Pro та Nikon).
Чекаємо на підбір в оптиці!

Татьяна
Татьяна

Добрый день, по каким адресам можно сдать на ремонт оправу для очков ? (В прошлом году приобретены в ЛюксОптике на Маршала Жукова СитиЦентр это значит что и ремонт там делать?)

Добрий день, Тетяно!
Щодня працюємо для вас.

Ви можете звернутися у будь-яку зручну оптику, де працює майстер-оптик. Він оцінить ситуацію та запропонує всі можливі варіанти для ремонту.
Ваша Люксоптика!

анастасия
анастасия

Подскажите для аппаратного лечения указан курс 10 занятий,эти занятия нужно посещать каждый день или несколько раз в неделю?

Добрий день, Анастасіє!
Вдячні за ваше звернення, працюємо для вас.

Графік занять залежить від встановленого діагнозу та рекомендованих вправ/апаратів. У більшості випадків це відвідування кожного дня; за рекомендацією лікаря при виборі конкретних апаратів — раз в два-три дні.
Ваша Люксоптика!

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.