0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів
0 0
Кошик
Ви додали 0 товарів на суму 0 грн

Задати питання офтальмологу

Анна
Анна

Добрый день! Заказывала у вас очки, межцентровое расстояние было 59. Ношу их. Пришла заказать вторые - померяли расстояние, стало 56. Разве оно меняется?

Добрий ранок, Анно! Дякуємо за ваше запитання. У рецепті на оптичні окуляри для далини та для близу, відстань між зіницями вимірюється й вказується окремо, та може відрізнятись на 3-7 мм. Це зумовлено тим, що при погляді на близько розташований предмет зорові осі обох очей зближуються внаслідок роботи окорухових м'язів. З турботою про ваш зір, Люксоптика!

Katerina
Katerina

Доброго дня. Як скористатися бонусами при покупці онлайн? Та чи можна використати бонуси на акційний товар? У мене дві знімалися бонуси без попередження, за невикористання? Було більше 1000, а тепер 500..

Добрий день, Катерино!
Дякуємо за ваше звернення.

При оформленні замовлення на сайті Люксоптика, якщо бонусна картка додана до особистого кабінету, на етапі сплати сайт автоматично пропонує частково сплатити бонусами замовлення (рядок "Оплата бонусами").
Бонусами не можна скористатися при оплаті акційних товарів, подарункових сертифікатів та послуг (діагностика зору, ремонт окулярів, консультація лікаря-офтальмолога тощо).

Бонусами можна скористатись протягом 2 років з моменту їх активації. Невикористані бонуси через два роки анулюються в хронологічному порядку, починаючи з дати першої активації.

Для уточнення більш детальної інформації по вашій бонусній картці рекомендуємо звернутись за номером телефону гарячої лінії - 0 800 30 98 97, або написати нам у Директ соц. мереж:
http://www.facebook.com/Luxoptica/ та
https://www.instagram.com/luxoptica.ua/.


З турботою про вас, Люксоптика!

Вікторія
Вікторія

Доброго дня. Мені 38. Як я можу визначити стан свого зору? Чи можлива консультація онлайн?

Добрий день, Вікторіє!
Вдячні за ваше запитання.

Ви можете перевірити гостроту зору та отримати консультацію, оформивши запис до лікаря-офтальмолога Люксоптики.

Вартість послуги - 300 грн.

Оформити запис ви можете на сайті, за номером телефону гарячої лінії - 0 800 30 98 97, або написавши у Директ соц. мереж:
http://www.facebook.com/Luxoptica/ та
https://www.instagram.com/luxoptica.ua/.

З турботою про вас та здоров'я ваших очей, Люксоптика!

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.