Запис до лікаря
0
Вибране
Ви додали 0 товарів
0 0
Кошик
Ви додали 0 товарів на суму 0 грн

    П Р А В И Л А

проведення дисконтної програми

«ЛЮКСОПТИКА» та «MY I BY LUXOPTICA»


1. ПОНЯТТЯ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ:

1.1. «Товар» («Товари») - окуляри від сонця (сонцезахисні окуляри), окуляри (оптичні), оправи до окулярів, оптичні лінзи, м’які та жорсткі контактні лінзи, лінзи накладні оптичні, лорнети, моноклі, пенсне, оправи до пенсне, аксесуари, розчини та краплі для контактних лінз, біологічно-активні добавки (БАДи), подарункові сертифікати, та інша продукція, що представлена до продажу Покупцям в роздрібній мережі фірмових оптик «ЛЮКСОПТИКА» та/або «MY I BY LUXOPTICA» Продавця (далі – оптики «ЛЮКСОПТИКА» та/або «MY I BY LUXOPTICA»)

1.2. «Продавець» або «Організатор» - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРОКО» (код ЄДРПОУ 31905094), юридична особа, що створена та діє відповідно до чинного законодавства України, здійснює господарську діяльність із роздрібної торгівлі Товарами в оптиках та є власником мережі фірмових оптик «ЛЮКСОПТИКА» та/або «MY I BY LUXOPTICA»

1.3. «Покупець» - фізична особа (громадянин/громадянка України, що досяг/досягла 18-річного віку), яка придбала Товар в оптиках «ЛЮКСОПТИКА» та/або «MY I BY LUXOPTICA».

1.4. «Користувач картки» - Покупець, який придбав Товар в оптиках «ЛЮКСОПТИКА» та/або «MY I BY LUXOPTICA» та отримав Дисконтну картку з фіксованим розміром знижки до 20%.

1.5. «Дисконтна картка» (далі - ДК) - пронумерована неіменна пластикова машинозчитувальна картка встановленого зразка, захищена від підробки, яка дає можливість отримання Покупцям знижки в магазинах Продавця, за встановленими Правилами проведення дисконтної програми «ЛЮКСОПТИКА» та/або «MY I BY LUXOPTICA» (надалі - Правила), та є власністю Продавця.

1.5.1. Кожна ДК супроводжується Анкетою, до якої Покупець вносить номер ДК, ідентичний номеру, зазначеному на наданій йому ДК. Анкету призначено для передачі працівникові магазину після її заповнення Покупцем.

1.5.2. Заповнення Анкети, надання заповненої Анкети, в якій зазначаються дані Покупця (прізвище, ім’я, по батькові, контактні координати), є обов’язковою умовою отримання ДК. Дані Покупця включаються до комп’ютерної бази зареєстрованих Покупців з метою забезпечення реалізації правовідносин у сфері фінансово-господарської діяльності, що вимагають обробки персональних даних фізичних осіб на умовах та порядку, визначених Законом України «Про захист персональних даних».

1.6. «Знижка» - зменшення ціни Товару, що надається Покупцям у розмірі до 20%. Розмір знижки є фіксованим та не підлягає подальшому збільшенню.


2. УМОВИ ОТРИМАННЯ ДК

2.1. Видача нових ДК Покупцям не проводиться. Даними Правилами регулюються умови використання дійсних ДК, виданих раніше.


3. ЗМІСТ ДИСКОНТНОЇ ПРОГРАМИ

3.1. ДК активується з моменту її видачі Покупцеві.

3.2. Користувач картки має право здійснювати покупку Товару із застосуванням Знижки у будь-якій оптиці «ЛЮКСОПТИКА» та/або «MY I BY LUXOPTICA», незалежно від місця отримання такої ДК та за умови пред’явлення ним ДК касирові до моменту закриття чека.

3.3. ДК надає право Користувачу картки на отримання Знижки виключно на Товари із асортименту, пред’явленого в оптиках «ЛЮКСОПТИКА» та/або «MY I BY LUXOPTICA», за виключенням подарункових сертифікатів, запчастин та послуг (діагностика зору, ремонт окулярів, обстеження лікаря-офтальмолога і т.п.)

3.4. Користувач картки не зобов’язані надавати документи, що посвідчують його особу, для отримання права придбати Товар зі Знижкою.

3.5. Усі ДК є безстроковими. Обмежити термін дії ДК може виключно Організатор цієї Програми.


4. РОЗМІР ЗНИЖОК

4.1. Розмір Знижки надається від роздрібної вартості Товарів, що реалізуються в оптиках «ЛЮКСОПТИКА» та/або «MY I BY LUXOPTICA»:

4.1.1. Знижка 20% надається при придбанні оправи до окулярів, окулярів від сонця (сонцезахисних окулярів), аксесуарів для окулярів (оптичних), розчинів та крапель для контактних лінз, лорнетів, моноклів, пенсне, оправ до пенсне

4.1.2. Знижка 10% надається при придбанні оптичних лінз, лінз накладних оптичних, БАДів, м’яких та жорстких контактних лінз,

4.2. Знижки за отриманими ДК не поширюються:

4.2.1. На послуги (діагностика зору, ремонт окулярів, обстеження лікаря-офтальмолога і т.п.), що надаються Продавцем в межах його статутної господарської діяльності за місцезнаходженням оптик «ЛЮКСОПТИКА» та/або «MY I BY LUXOPTICA» ;

4.2.2. На придбання подарункових сертифікатів;

4.2.3. При придбанні Товарів, представлених до продажу в оптиках «ЛЮКСОПТИКА» та/або «MY I BY LUXOPTICA» та на який поширюються умови сезонних акцій, спеціальних пропозицій, або спеціальних цін. ;

4.2.4. При придбанні запчастин для окулярів.

4.3. Знижки за ДК та подарункові сертифікати можуть одночасно використовуватись при придбанні Товарів в оптиках «ЛЮКСОПТИКА» та/або «MY I BY LUXOPTICA».


5. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1. Ці Правила можуть бути змінені Організатором цієї дисконтної програми в односторонньому порядку без попереднього повідомлення Користувачів карток. З новими Правилами можна ознайомитись в оптиках «ЛЮКСОПТИКА» та/або «MY I BY LUXOPTICA», або на сайті www.luxoptica.ua;

5.2. З моменту оформлення ДК їх Користувачі автоматично приєднуються до умов, викладених в цих Правилах та підпадають під їх дію.

5.3. Правила діють на території України та поширюються на Користувачів карток з моменту надання ДК для проведення розрахунку за придбаний Товар.

5.4. Оновлені правила діють з 13 серпня 2021р.