Запис до лікаря
0
Вибране
Ви додали 0 товарів
0 0
Кошик
Для безкоштовної доставки не вистачає 700 грн
Ви додали 0 товарів на суму 0 грн

Обмін і повернення

У мережі «Люксоптика» реалізується тільки оригінальний товар, на який надається офіційна гарантія

Умови гарантії
ОБМІН-І-ПОВЕРНЕННЯ_2.jpg

Сонцезахисні окуляри та оправи

Гарантія на оправи і сонцезахисні окуляри надається на термін 6 місяців за умови правильної експлуатації окулярів. Ремонт окулярів здійснюється у всіх оптиках мережі, де є майстер — необов'язково звертатися до тієї ж оптики, де було придбано товар.

Гарантія на окуляри не надається в разі пошкодження окулярів, які виникли в результаті:

  • Недбалого використання;
  • Недотримання правил користування;
  • Самостійної заміни частини оправи, лінз або ремонту;
  • Фізичного зносу після закінчення терміну гарантії.

Лінзи, аксесуари та засоби з догляду 

На м'які контактні лінзи, аксесуари до них і засоби догляду (розчини і зволожуючі краплі) гарантія не надається.

При виробничому браку виріб буде відправлений на експертизу, і якщо дефект підтверджується, буде запропонований обмін товару або повернення коштів. 

Лінза повинна бути повернена в контейнері з розчином і з блістером, в якому вона перебувала на момент покупки. У цьому випадку повернення здійснюється протягом 14 днів з дня покупки товару.

Претензії на можливий дефект та повернення лінзи приймаються від покупців, у яких є рецепт на ці лінзи і лінзи носяться не вперше. Це правило стосується і кольорових лінз.

Ми цінуємо і піклуємося про наших клієнтів
Ми намагаємося зробити повернення товару максимально швидким і зручним
Відповідно до ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів», товар належної якості може бути повернутим протягом чотирнадцяти календарних днів, не рахуючи дня купівлі, якщо такий товар не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби та ярлики (відсутні будь-які сколи, подряпини та інші механічні пошкодження).

Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів". Згідно Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення, затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19 липня 2005 року №360, поверненню не підлягають вироби медичного призначення належної якості (п. 16 Порядку).

Повернення товару належної якості можливе при пред’явленні споживачем розрахункового документа, виданого споживачеві разом з проданим товаром, або відтвореного на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій (QR-коду), що дає змогу споживачеві здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому містяться, або надісланого електронного розрахункового документа на наданий споживачем абонентський номер чи адресу електронної пошти.

Повернення сонцезахисних окулярів 

Ви можете повернути сонцезахисні окуляри протягом 14-ти календарних днів з моменту придбання, якщо вони знаходяться в первісному стані без пошкоджень (подряпин, відколів).

Для повернення вам необхідно звернутися до контактного центру для отримання подальших інструкцій. Необхідно зберегти оригінал чеку на придбання сонцезахисних окулярів (без оригіналу чека товар поверненню не підлягає) і товар зі всіма комплектуючими.

Повернення оправи та оптичних лінз

Ви можете повернути оправу протягом 14-ти календарних днів з моменту придбання, якщо вона знаходиться в первісному вигляді без пошкоджень (подряпин, відколів), з усіма комплектуючими і якщо в неї не були встановлені лінзи. 

Оптичні лінзи (лінзи для окулярів), які були виточені під замовлену оправу не підлягають поверненню. Ви можете відмовитися від покупки товару або його частини безпосередньо в момент покупки, якщо товар не відповідає замовленому (після передання вашого замовлення зі складання окулярів в роботу, лінзи для окулярів поверненню не підлягають).

Для повернення вам необхідно звернутися до контактного центру для отримання інструкцій. Необхідно зберегти оригінал чеку на придбання оправи (без оригіналу чека товар поверненню не підлягає) і товар зі всіма комплектуючими.

Повернення м'яких контактних лінз, аксесуарів до них, розчинів і зволожуючих крапель

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 року про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» та Наказу МОЗ України №360 від 19.07.2005 року (пункт 16): контактні лінзи, засоби догляду за ними і розчини, належать до лікарських засобів і предметів санітарії та гігієни, тому поверненню та обміну не підлягають.

Повернення товару при отриманні 

При отриманні товару уважно перевіряйте вміст Вашого замовлення. Ви можете відмовитися від замовлення або його частини безпосередньо в момент доставки, якщо товар не відповідає замовленому. Товар може бути повернений тільки у своїй непошкодженій оригінальній упаковці.


ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.