0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Бонусна програма


Бонусна програма «Тепер ми друзі»


У мережі «Люксоптика» для постійних клієнтів діє бонусна програма. Власник бонусної карти «Тепер ми друзі» може користуватися привілеями бонусної програми в мережі сонцезахисних окулярів MY I. З кожної покупки на рахунок вашої картки зараховуються бонуси у розмірі 10% від суми фактично сплаченої вартості покупки. За покупки товарів зі знижкою розмір бонусу становить 5% від фактичної суми. Бонуси стають доступними для використання через 14 календарних днів з моменту покупки. На послуги, які надаються у «Люксоптиці» (діагностика зору, ремонт окулярів, обстеження лікаря-офтальмолога тощо), нарахування бонусів не поширюється.


Учасник програми має право використовувати бонуси, накопичені на його рахунку, як знижку (1 бонус = 1 гривня) при купівлі товарів у мережі оптик «Люксоптика» та студій сонцезахисних окулярів MY I. Бонусами може бути сплачено до 50% вартості одиниці товару за винятком послуг, подарункових сертифікатів, нічних лінз Парагон та товару, на який поширюються умови сезонних акцій, спеціальних пропозицій та цін.


Бонуси не нараховуються на частину суми чека, що сплачена бонусами та/або подарунковим сертифікатом. Також, не нараховуються при купівлі нічних лінз Парагон.


Період дії бонусів становить 2 роки з моменту їх нарахування.


Комфортна покупка


Погодьтеся, що складно оцінити, наскільки вам личить обрана оправа або сонцезахисні окуляри, якщо у вас поганий зір. Ми подбали про те, щоб підбір окулярів був для вас комфортним. Мережа магазинів «Люксоптика» пропонує вам послугу «Комфортна покупка». Всі клієнти, які користуються окулярами для корекції зору, можуть підібрати оправу або сонцезахисні окуляри в одноденних контактних лінзах. Послуга надається безкоштовно*.


Одноденні м'які контактні лінзи одягає і знімає лікар-офтальмолог в оптиці.

Детальніше дізнатися про послугу «Комфортна покупка» ви можете в будь-якій оптиці «Люксоптика».

* вартість послуги становить 1 грн.


Перевірка зору


Якісна перевірка дуже важлива, адже від цього залежить правильність підбору окулярів і в цілому здоров'я очей. Відвідавши будь-яку з наших оптик, ви можете отримати детальну інформацію про те, як проходить перевірка зору в мережі «Люксоптика».


Вартість перевірки зору становить 300 гривень.