Услуги в оптиках сети Люксоптика Консультація офтальмолога Консультація офтальмолога
Консультація офтальмолога Детальніше
Услуги в оптиках сети Люксоптика Діагностика зору Діагностика зору
Діагностика зору Детальніше
Услуги в оптиках сети Люксоптика Нічна лінза Парагон Нічна лінза Парагон
Услуги в оптиках сети Люксоптика Дитяче апаратне лікування Дитяче апаратне лікування
Услуги в оптиках сети Люксоптика Виготовлення та ремонт окулярів Виготовлення та ремонт окулярів
Найближчі оптики
Записатись на прийом до лікаря
Поради офтальмолога
 • Матеріал для оправ
  При виробництві металевих оправ використовуються 4 основнi групи металів: сплави міді, нержавіюча сталь, титан і алюміній. В дану групу не відносимо золото через специфіку його обробки. Сплави міді. Найчастіше в сплави з міддю додають наступні матеріали: нікель, цинк, олово, залізо, берилій. Латунь марки Л85. Використання даного матеріалу в наш час значно скоротилося з-за високого ступеня корозії.
  Читати повністю
 • Діагностика глаукоми
  Діагностика глаукоми базується на 3 основних методи дослідження: - визначення рівня внутрішньоочного тиску - візуальна оцінка стану зорового нерва при огляді очного дна і/або з допомогою сучасних приладів – HRT ретинотомографів, що дозволяють проаналізувати стан зорового нерва і виявити захворювання, ще до виникнення симптомів. - визначення полів зору за допомогою сучасного методу - комп'ютерної периметрії Лікування глаукоми Незважаючи на те, що глаукома відноситься до невиліковних захворювань, регулярне обстеження і ретельне дотримання призначень лікаря дозволяє стабілізувати зорові функції і зберегти зір на довгі роки
  Читати повністю
 • Як продовжити «життя» своїм окулярам
  Є кілька простих і нескладних порад, як продовжити термін служби Ваших окулярів. Знання цих простих порад допоможе Вам уникнути поломок і ремонту окулярів. 1. Щоб зберегти лінзи в окулярах від ушкоджень, не допускайте їх безпосереднього контакту з твердими поверхнями. Окуляри кладіть тільки на ребро рамки або в футляр. 2. Знімаючи окуляри, обов'язково покладіть їх у футляр лінзами вниз на спеціальну серветку з мікрофібри.
  Читати повністю
Вгору