Услуги в оптиках сети Люксоптика Консультація офтальмолога Консультація офтальмолога
Консультація офтальмолога Детальніше
Услуги в оптиках сети Люксоптика Діагностика зору Діагностика зору
Діагностика зору Детальніше
Услуги в оптиках сети Люксоптика Нічна лінза Парагон Нічна лінза Парагон
Услуги в оптиках сети Люксоптика Дитяче апаратне лікування Дитяче апаратне лікування
Услуги в оптиках сети Люксоптика Виготовлення та ремонт окулярів Виготовлення та ремонт окулярів
Найближчі оптики
Записатись на прийом до лікаря
Поради офтальмолога
 • Те, що Ви не знали про зір
  Очі — це настільки дивовижний і складний орган. Близько 80% інформації ми отримуємо завдяки зору. Пропонуємо ознайомитися з цікавими фактами про зір: 1. Людське око здатне розрізняти 30-250 колірних тонів і близько 10 мільйонів змішаних відтінків. 2. Чоловіки страждають дальтонізмом в 10 разів частіше за жінок. 3. Жінки моргають в 2 рази частіше за чоловіків. 4. Кут огляду людського ока 160-170 градусів. Наприклад, у голуба кут огляду 340 градусів, у кішки — 185, у собаки і вовка — 30-40 градусів. 5. У людини, що працює за комп'ютером, очі 20 тисяч разів перефокусируються з комп'ютера на папір або клавіатуру. 6. Повна адаптація людського ока до темноти займає 60-80 хвилин. 7. Серед більшості живих істот найгостріший зір у орла. Якщо його гостроту зору його прийняти за 100%, то у людини буде 52%, у осминога — 32%, кота-7%.
  Читати повністю
 • Далекозорість (Гіперметропія)
  <p> Далекозорість — це поширений дефект зору, який може зустрічатися в будь-якому віці. За статистикою, захворюванням страждає близько 50% населення нашої планети. </p> <p> Далекозорість буває вродженою і набутою. Перша розвивається у внутрішньоутробному періоді. Її причина — неправильне формування очного яблука під час вагітності. Набута гіперметропія виникає після 35-40 років через вікові зміни в кришталику і циліарному тілі. В офтальмології її називають пресбіопією. </p>
  Читати повністю
 • 5 міфів про контактної корекції зору
  Головний аргумент супротивників контактної корекції: лінза - це чужорідне тіло, яке око буде «заперечувати». Немає нічого кращого і переконливішого, ніж особистий досвід! Ви можете самостійно спростувати дану оману, відвідавши найближчу оптику і примірявши лінзи! Спробуйте поносити їх протягом пари годин, цього часу вистачить, щоб оцінити всі переваги даного методу і стати прихильником контактної корекції назавжди.
  Читати повністю
Вгору