Услуги в оптиках сети Люксоптика Консультація офтальмолога Консультація офтальмолога
Консультація офтальмолога Детальніше
Услуги в оптиках сети Люксоптика Діагностика зору Діагностика зору
Діагностика зору Детальніше
Услуги в оптиках сети Люксоптика Нічна лінза Парагон Нічна лінза Парагон
Услуги в оптиках сети Люксоптика Дитяче апаратне лікування Дитяче апаратне лікування
Услуги в оптиках сети Люксоптика Виготовлення та ремонт окулярів Виготовлення та ремонт окулярів
Найближчі оптики
Записатись на прийом до лікаря
Поради офтальмолога
 • Те, що Ви не знали про зір
  Очі — це настільки дивовижний і складний орган. Близько 80% інформації ми отримуємо завдяки зору. Пропонуємо ознайомитися з цікавими фактами про зір: 1. Людське око здатне розрізняти 30-250 колірних тонів і близько 10 мільйонів змішаних відтінків. 2. Чоловіки страждають дальтонізмом в 10 разів частіше за жінок. 3. Жінки моргають в 2 рази частіше за чоловіків. 4. Кут огляду людського ока 160-170 градусів. Наприклад, у голуба кут огляду 340 градусів, у кішки — 185, у собаки і вовка — 30-40 градусів. 5. У людини, що працює за комп'ютером, очі 20 тисяч разів перефокусируються з комп'ютера на папір або клавіатуру. 6. Повна адаптація людського ока до темноти займає 60-80 хвилин. 7. Серед більшості живих істот найгостріший зір у орла. Якщо його гостроту зору його прийняти за 100%, то у людини буде 52%, у осминога — 32%, кота-7%.
  Читати повністю
 • Як правильно робити гімнастику для очей
  Гімнастику для очей слід робити щодня і бажано в першій половині дня протягом 5-7 хв. Гімнастика робиться сидячи в розслабленому стані, без окулярів (для тих хто постійно їх носить). Спочатку комплекс вправ робиться з відкритими очима, потім із закритими очима. Очі слід водити за напрямком стрілок. Фігури спочатку роблять за годинниковою стрілкою, а потім проти годинникової стрілки. Починаємо з одного, двох вправ (кожну фігуру) до появи неприємних відчуттів, поступово збільшуючи до 10 разів кожну фігуру. Очі рухаються по стрілках в одну сторону одночасно.
  Читати повністю
 • Поляризаційні лінзи
  Гладкі горизонтальні поверхні, такі як вода, мокрий асфальт, пісок, сніг, лід, і т. i. є основними джерелами поляризації світла в навколишньому середовищі. Коли світло під певним кутом падає на таку поверхню, воно відбивається, і стає поляризованим. Поляризоване світло створює так звані оптичні перешкоди, або блиск. Оптичні перешкоди призводять до: - погіршення видимості; - викликають помутніння зору; - «змушують» жмуритися і заважають при водінні автомобіля, при катанні на ковзанах, рибної ловлі і т. i.
  Читати повністю
Вгору