Услуги в оптиках сети Люксоптика Консультація офтальмолога Консультація офтальмолога
Консультація офтальмолога Детальніше
Услуги в оптиках сети Люксоптика Діагностика зору Діагностика зору
Діагностика зору Детальніше
Услуги в оптиках сети Люксоптика Нічна лінза Парагон Нічна лінза Парагон
Услуги в оптиках сети Люксоптика Дитяче апаратне лікування Дитяче апаратне лікування
Услуги в оптиках сети Люксоптика Виготовлення та ремонт окулярів Виготовлення та ремонт окулярів
Найближчі оптики
Записатись на прийом до лікаря
Поради офтальмолога
 • Легендарні сонцезахисні окуляри Ray Ban - від класичних моделей до сучасних
  Як з'являються всесвітньо відомі імена і бренди? Їх породжує людська любов! Популярність бренду - це своєрідне визнання в любові до нього, до якості, до стилю, і головне - до ідеї! Ця любов не знає обмежень ні кордонами, ні мовою. Вона - поза часом і поза простором. Саме так сталося з легендарними сонцезахисними окулярами Ray-Ban. Про них знає увесь світ, їх вважають престижним мати в себе в гардеробі (і бажано не одні). Їх люблять політики і спортсмени, зірки сцени і президенти країн, військові і модні кутюр'є. Ray-Ban - улюблений бренд Барака Обами, Боно і Ріанни, Джонні Деппа, Бреда Пітта і Девіда Бекхема. Їх любили Джон Леннон і Джон Кеннеді, Майкл Джексон і Пітер Фонду. Ray-Ban - це легенда - яку обирають сильні успішні особистості з 1930-х років і по сьогоднішній день. Це окуляри, які стали символом багатьох поколінь.
  Читати повністю
 • Асферичні лінзи
  Насамперед, асферичні лінзи тонше і легше сферичних. А значить Ваші окуляри завжди будуть легші, при такій міцності, як і у інших видів лінз. При цьому у них буде незначна вага, асферичні лінзи дуже міцні і не б'ються. Це допоможе захистити Ваші очі від можливих травм. Асферична лінза має дуже хороші оптичні властивості завдяки більшому оптичному ядру. Для співрозмовника Ваші очі не будуть спотворюватися через ці лінзи. Асферичну лінзу можна виготовити з різних матеріалів, що дає Вам додатковий вибір при покупці. Щоб правильно підібрати оптичну лінзу з необхідними для Вас критеріями - зверніться до послуг лікаря-офтальмолога в будь-яку мережу оптик «Люксоптика». Вас не тільки обстежують на найсучаснішому обладнанні, точно визначивши рівень Вашого зору і необхідні саме Вам лінзи, але і проконсультують з питань Вашого зору і догляду за лінзами. А наш торговий персонал допоможе підібрати зручну та стильну оправу, з урахуванням Ваших потреб і побажань.
  Читати повністю
 • Синдром сухого ока
  Як часто Ви відчуваєте в очах свербіж, печіння, подразнення? Очі стають червоними, нечіткий зір протягом дня. Вам знайомі ці симптоми? Якщо так, то, можливо, це синдром сухості очей. Сухість очей може розвинутися через ряд причин: постійна напруга очей, процесу старіння. У жінок сухість очей зустрічається частіше, ніж у чоловіків. Так само велике значення має клімат, сухість і кондиціювання повітря, носіння контактних лінз, тютюновий дим і багато іншого.
  Читати повністю
Вгору