Услуги в оптиках сети Люксоптика Консультація офтальмолога Консультація офтальмолога
Консультація офтальмолога Детальніше
Услуги в оптиках сети Люксоптика Діагностика зору Діагностика зору
Діагностика зору Детальніше
Услуги в оптиках сети Люксоптика Нічна лінза Парагон Нічна лінза Парагон
Услуги в оптиках сети Люксоптика Дитяче апаратне лікування Дитяче апаратне лікування
Услуги в оптиках сети Люксоптика Виготовлення та ремонт окулярів Виготовлення та ремонт окулярів
Найближчі оптики
Записатись на прийом до лікаря
Поради офтальмолога
 • Комфортне носіння контактних лінз
  У кожної людини на початковому етапі користування лінзами виникає безліч питань. Найчастіше первинні користувачі контактних лінз запитують: як правильно одягати і як правильно знімати контактні лінзи. Відеоролик дозволить відповісти максимально на Ваші запитання. І як завжди, всі питання Ви можете задати лікарю-офтальмологу Люксоптиці. https://www.youtube.com/watch?v=fvqeYTZZDS8
  Читати повністю
 • Окуляри в кіно
  Окуляри вже давно стали не просто способом корекції зору або захисту від сонячних променів, але і частиною стилю, здатної значно змінити зовнішність. Саме тому режисери всього світу активно використовують окуляри для створення образів своїх героїв. І що дивно, деколи окуляри так гармонійно вписуються в образ, що уявити героя без них здається непосильним завданням. Про те, які окуляри і наскільки успішно використовувалися в голлівудських фільмах ми і поговоримо:
  Читати повністю
 • Оправи для чоловіків
  Сучасна мода для чоловіків функціональна і продумана до дрібниць, особливо, якщо це стосується аксесуарів. Сумки, окуляри, годинники, телефони, запальнички, ювелірні вироби, всі деталі. Сьогодні вони є не тільки практичними і зручними, але ще і стильними, призентабельними і, головне, статусними речами. Окуляри один з найважливіших елементів іміджу сучасного успішного чоловіка. Вони не тільки корегують зір, але і є візитною карткою. Керуючись цим основним критерієм, ми постараємося виділити основні характерні ознаки, що відрізняють чоловічі оправи від жіночих. Основні відмінності.
  Читати повністю
Вгору