Услуги в оптиках сети Люксоптика Консультація офтальмолога Консультація офтальмолога
Консультація офтальмолога Детальніше
Услуги в оптиках сети Люксоптика Діагностика зору Діагностика зору
Діагностика зору Детальніше
Услуги в оптиках сети Люксоптика Нічна лінза Парагон Нічна лінза Парагон
Услуги в оптиках сети Люксоптика Дитяче апаратне лікування Дитяче апаратне лікування
Услуги в оптиках сети Люксоптика Виготовлення та ремонт окулярів Виготовлення та ремонт окулярів
Найближчі оптики
Записатись на прийом до лікаря
Поради офтальмолога
 • Найпоширеніші помилки про контактнi лінзи
  На момент появи контактних лінз дійсно існувала ймовірність розвитку ускладнень при їх використанні. Пов'язано це було, перш за все, з недосконалістю технологій на той момент. Люди в основному використовували традиційні лінзи, термін носіння від 6 до 12 місяців. Відмінною особливістю традиційних лінз є низький показник кисневої проникності, тобто недостатнє проникнення кисню до ока. Багато користувачів тих лінз отримали негативний досвід використання контактних лінз.
  Читати повністю
 • Контактні лінзи і відпочинок
  Активний відпочинок, що включає в себе заняття тим чи іншим видом спорту - невід'ємна складова сучасного способу життя. Для початку поговоримо про те, яку користь можуть принести контактні лінзи під час відпустки на лоні природи. Крім корекції зору контактні лінзи до якоїсь міри захищають рогівку від пошкоджень при попаданні в око різних дрібних предметів. Контактні лінзи вигідні знову ж тим, що, надівши їх, можна повністю зосередитися на улюбленому занятті. Наприклад, не треба відволікатися на те, щоб, скажімо, при кожному ударі по м'ячу поправляти на носі окуляри або побоюватися за них вдатися в грі до якого-небудь красивого маневру, яким можна буде пишатися і за який похвалять друзі. Іншими словами, цей вид корекції дозволяє витягти з відпочинку максимум задоволення і користі.
  Читати повністю
 • Лінзи Impression FreeSign®3 від Rodenstock
  Лінзи сімейства Impression2® унікальні. Так само як і ті, хто їх носить. Лінзи Impression FreeSign®3 створюються не тільки на основі Вашого рецепту, але і враховують індивідуальні дані такі, як форма Вашого обличчя, відстань між очима і посадка обраної вами оправи. Rodenstock задає нові масштаби з наступним поколінням інноваційних прогресивних лінз Impression FreeSign®3. Тепер при розрахунку прогресивної лінзи приймаються до уваги також і Ваші індивідуальні зорові звички! Більше зору: більше далi, більше близу, більше зліва, більше справа, для підвищеної працездатності протягом всього дня! Impression FreeSign®3 — інноваційний перфекціонізм Абсолютна новинка - нова прогресивна лінза Impression FreeSign®3. Вперше при розрахунку лінзи враховуються не лише індивідуальні параметри, але і ваші зорові звички! Переваги нової лінзи: - Великі, адаптовані до індивідуальних потреб зорові поля, завдяки чому знижується навантаження на очі і на шийний відділ хребта.
  Читати повністю
Вгору