Услуги в оптиках сети Люксоптика Консультація офтальмолога Консультація офтальмолога
Консультація офтальмолога Детальніше
Услуги в оптиках сети Люксоптика Діагностика зору Діагностика зору
Діагностика зору Детальніше
Услуги в оптиках сети Люксоптика Нічна лінза Парагон Нічна лінза Парагон
Услуги в оптиках сети Люксоптика Дитяче апаратне лікування Дитяче апаратне лікування
Услуги в оптиках сети Люксоптика Виготовлення та ремонт окулярів Виготовлення та ремонт окулярів
Найближчі оптики
Записатись на прийом до лікаря
Поради офтальмолога
 • Від чого залежить товщина окулярних лінз
  <p> Ніхто не хоче днями носити важкі та незручні окуляри. Вони заважають вільно рухати головою, натирають перенісся і дуже сильно дратують. </p> <p> З цими неприємностями раніше стикалося багато людей з поганим зором. Щоб добре бачити, їм доводилося обирати товсті некрасиві скляні лінзи. </p> <p> На щастя, ми живемо в 21 столітті. І зараз подібних "знарядь тортур" ви не знайдете в жодній оптиці. Їх можна хіба що випадково купити на ринку... Та й то лише в тому випадку, якщо ви не знаєте про існування асферичних лінз і матеріалів з високими показниками заломлення. </p> <p> Що це таке? </p> <p> Давайте розбиратися! </p> <br>
  Читати повністю
 • Корисні поради при користуванні контактними лінзами
  Дотримуйтеся наведених нижче рекомендацій і Ви забезпечите собі комфортне і безпечне використання контактних лінз. - Підбирайте контактні лінзи тільки у лікаря офтальмолога. - Використовуйте сучасні типи контактних лінз. - Використовуйте рекомендовану лікарем систему/розчин для догляду за контактними лінзами (виняток одноденні КЛ). - Перед кожною маніпуляцією з лінзами ретельно мийте руки з милом в проточній воді. - Не носити контактні лінзи при простудних захворюваннях, лікуванні антибіотиками і гормональними препаратами, а також при будь-яких запальних процесах на очах.
  Читати повністю
 • Контактні лінзи і відпочинок
  Активний відпочинок, що включає в себе заняття тим чи іншим видом спорту - невід'ємна складова сучасного способу життя. Для початку поговоримо про те, яку користь можуть принести контактні лінзи під час відпустки на лоні природи. Крім корекції зору контактні лінзи до якоїсь міри захищають рогівку від пошкоджень при попаданні в око різних дрібних предметів. Контактні лінзи вигідні знову ж тим, що, надівши їх, можна повністю зосередитися на улюбленому занятті. Наприклад, не треба відволікатися на те, щоб, скажімо, при кожному ударі по м'ячу поправляти на носі окуляри або побоюватися за них вдатися в грі до якого-небудь красивого маневру, яким можна буде пишатися і за який похвалять друзі. Іншими словами, цей вид корекції дозволяє витягти з відпочинку максимум задоволення і користі.
  Читати повністю
Вгору