Услуги в оптиках сети Люксоптика Консультація офтальмолога Консультація офтальмолога
Консультація офтальмолога Детальніше
Услуги в оптиках сети Люксоптика Діагностика зору Діагностика зору
Діагностика зору Детальніше
Услуги в оптиках сети Люксоптика Нічна лінза Парагон Нічна лінза Парагон
Услуги в оптиках сети Люксоптика Дитяче апаратне лікування Дитяче апаратне лікування
Услуги в оптиках сети Люксоптика Виготовлення та ремонт окулярів Виготовлення та ремонт окулярів
Найближчі оптики
Записатись на прийом до лікаря
Поради офтальмолога
 • Ультразвукове очищення виробів
  Майстерні, які є в мережі оптик Люксоптика, пропонують ще одну дуже популярну послугу - високотехнологічне ультразвукове антисептичне очищення оправ окулярів по новітній технології в ультразвуковій ванні. У ретельній гігієні потребують не тільки наші руки, обличчя, але і окуляри, з якими ми стикаємося протягом дня. Найбільш інформовані користувачі використовують для промивання і протирання лінз спеціальні серветки і спреї, що все одно не вирішує проблему кардинально, так як вимагає спеціального догляду і сама оправа
  Читати повністю
 • Те, що Ви не знали про зір
  Очі — це настільки дивовижний і складний орган. Близько 80% інформації ми отримуємо завдяки зору. Пропонуємо ознайомитися з цікавими фактами про зір: 1. Людське око здатне розрізняти 30-250 колірних тонів і близько 10 мільйонів змішаних відтінків. 2. Чоловіки страждають дальтонізмом в 10 разів частіше за жінок. 3. Жінки моргають в 2 рази частіше за чоловіків. 4. Кут огляду людського ока 160-170 градусів. Наприклад, у голуба кут огляду 340 градусів, у кішки — 185, у собаки і вовка — 30-40 градусів. 5. У людини, що працює за комп'ютером, очі 20 тисяч разів перефокусируються з комп'ютера на папір або клавіатуру. 6. Повна адаптація людського ока до темноти займає 60-80 хвилин. 7. Серед більшості живих істот найгостріший зір у орла. Якщо його гостроту зору його прийняти за 100%, то у людини буде 52%, у осминога — 32%, кота-7%.
  Читати повністю
 • Мудрі поради для здорових очей
  Ні для кого не секрет, що будь-яка діяльність, пов'язана з ризиком, має свою техніку безпеки. Не стало винятком і зір. Щоб наші очі не втомлювалися, зір не погіршувався і ми не відчували дискомфорт до кінця дня - дотримуйтеся наступних рекомендацій. 1. При роботі за комп'ютером, робіть 15-хвилинну перерву кожні дві години роботи, під час якого подивіться вдалину, походіть. 2. Якщо Ви багато часу проводите за комп'ютером – користуйтеся спеціальними окулярами з лінзами, які захистять Ваші очі від втоми. 3. Частіше моргайте перед монітором. 4. Під час роботи слід сидіти на відстані 50-60 см від монітора комп'ютера. А при перегляді телевізора відстань до нього повинно складати від 3-х до 5-ти діагоналей телевізора. Не забудьте увімкнути освітлення. 5. Не читайте лежачи і в рухомому транспорті. Це може значно знизити Ваш зір.
  Читати повністю
Вгору