0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Дитяче апаратне лікування

Ознайомитися з адресами оптик з дитячим апаратним лікування Ви можете у розділі "Оптики. Дитяче апаратне лікування"


ДИТЯЧЕ-АПАРАТНЕ-ЛІКУВАННЯ.JPG

Приблизно 80% інформації людина сприймає очима. Тому дуже важливо берегти зір з дитинства і своєчасно проводити діагностику і лікування органів зору.

Для профілактики і лікування різних захворювань очей у сучасній офтальмології активно застосовується апаратне лікування.

Перед тим, як почати лікування варто пройти спеціальну діагностику, яка допоможе отримати призначення лікаря-офтальмолога.

Курс лікування складається з 10 занять по 1 - 1,5 години на 7-8 апаратах і лікувальних комп'ютерних програм. Після 5-го і 10-го заняття проводиться повторна діагностика, яка допоможе відстежити динаміку лікування. Обов'язково призначаються домашні вправи для підтримки результатів лікування, які потрібно ретельно виконувати. Повторне обстеження і лікування можуть бути призначені залежно від поставленого діагнозу через 3-6 місяців.

Апарат «АМО-АТОС» у комплекті з приставкою «АМБЛІО-1» призначений для проведення магнітотерапії та фотостимуляції. За допомогою цього пристрою лікуються такі захворювання, як амбліопія, спазм акомодації, зорове стомлення, міопія.

Пристрій «Оголів'я» призначений у якості випромінювача магнітного поля для апаратів «АМО-АТОС» у комплекті з приставкою «АМБЛІО-1». Разом ці пристрої забезпечують стимуляцію зорового тракту. Завдяки дії магнітного поля підвищується ефективність лікування амбліопії та атрофії зорового нерва.

Апарат «Ласт-01» використовується для лікування амбліопії, спазму акомодації, зоровому стомленні. Лікування на цьому апараті безболісне, не вимагає фіксації зору пацієнта, не викликає неприємних відчуттів і не травмує сітківку ока.

Апарат «АДФТ-4» - «Веселка» - апарат для лікування методом динамічної офтальмохромотерапії. Лікує амбліопію, спазм акомодації, зорове стомлення, міопію, атрофію зорового нерва. Він відрізняється від інших подібних апаратів використанням динамічного впливу світлового потоку.

Апарат забезпечує наступні терапевтичні ефекти:

  • нормалізація мікроциркуляції крові;

  • протизапальні, протинабрякові, аналгезуючі та біостимулюючі ефекти.

Заняття на приставці «Каскад» призначаються для корекції порушень рефракції та профілактики міопії (короткозорості), астенопії (особливо важливо для працюючих за монітором), початкової пресбіопії, амбліопії різного генезису, післяопераційної реабілітації очей.

Також цю приставку можуть використовувати як засіб для тренування і стимуляції органів зору, профілактики та стабілізації міопічного процесу.

Комплекс комп'ютерних програм застосовується для тренування і розслаблення м'язів ока при міопії, астенопії, спазмі акомодації. Відновлює бінокулярний зір і правильне положення очей при косоокості, стимулює відновлення гостроти зору. При амбліопії для посилення ефекту разом з комп'ютерними програмами застосовуються спеціальні стерео окуляри.

Сіноптофор призначений для діагностики та лікування косоокості.

Лікування з використанням апаратних і комп'ютерних методик призначається згідно з поставленим діагнозом з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.

 

«Люксоптика» має широкий асортимент сучасних засобів корекції зору для дітей:

  • Оптичні лінзи та оправи, виготовлені з гіпоалергенних матеріалів, спеціально розроблені для дітей.

  • М'які контактні лінзи (Alcon, Bausch & Lomb, Sauflon), що дозволяють дітям активно займатися спортом, плаванням.

 

Пам'ятайте! Правильні засоби корекції зору для дітей зможе підібрати тільки кваліфікований персонал, який знає всі особливості дитячої зорової системи і орієнтується в засобах корекції зору. У дитячому віці проблеми із зором можуть бути успішно вирішені щадними методами. Комплексна діагностика може показати яке саме лікування потрібно дитині. І тільки лікар-офтальмолог може його призначити. Головне - вчасно до нього звернутися! 

Переваги дитячого кабінету в «Люксоптиці»:

• Висококваліфікований медичний персонал.

• Сучасне якісне обладнання, на якому проводиться лікування.

• Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

• Інноваційні методики лікування.

Короткий словник термінів

Амбліопія («ледаче око») - це зниження гостроти зору, що виникає через бездіяльність одного з очей. Одне око стає ведучим, а друге око через недостатню участь в зорі з часом може «відключитися» від зорового процесу. Часто при амбліопії розвивається косоокість, тому що око, яке не бере участь в зоровому процесі з часом «йде» у бік.

Амбліопія вимагає негайної корекції, інакше вона може призвести до незворотних порушень у роботі зорової системи. Це захворювання переважно дитячого віку, тому важливого аспекту набуває проблема її раннього виявлення та корекції. При використанні апаратного лікування ефект поліпшення може бути досягнутий навіть у випадках глибокої амбліопії з неправильною фіксацією.

Короткозорість (міопія) - втрата чіткості зору вдалину. Основні форми корекції у дітей (до 18 років) є окуляри, м'які контактні лінзи і спеціальний курс тренування зорової системи. Лікування короткозорості у дітей спрямоване не на ліквідацію або зменшення ступеня міопії, а на зупинку або уповільнення її подальшого прогресування та профілактику ускладнень.

Далекозорість (гіперметропія) - втрата чіткості зображення предметів на близькій відстані. У дітей молодшого віку слабка ступінь далекозорості у разі відсутності косоокості зазвичай не вимагає корекції, тому проходить само. Тим не менш, регулярне відвідування лікаря-офтальмолога необхідне, для того, щоб не упустити захворювання, що вимагає лікування.

Астигматизм - патологія рефракції ока, при якій порушена форма рогівки або кришталика, в результаті чого втрачається здатність до чіткого зору.

Косоокість - відхилення від симетричної точки фіксації одного або одразу двох очей. Причина косоокості у неправильній роботі одного або декількох очних м'язів, що призводить до неправильного положення очей. При косоокості мозок дитини починає отримувати дві картинки, які він не може обʼєднати в одну. У дуже короткий термін мозок викликає невиправне придушення косячого ока, "викидаючи" його із зорового процесу. Це призводить до порушення бінокулярного зору.

Різні види косоокості вимагають різного підходу в лікуванні. Дитячий офтальмолог під час обстеження встановить причини косоокості, визначить його вид і тактику подальшого лікування. Дуже часто косоокість у дітей лікується призначенням окулярів, контактних лінз і комплексного апаратного лікування з розвитку зору та координації роботи м'язів очей.

Патологія акомодації - це порушення здатності ока пристосовуватися до чіткого бачення предметів на різних відстанях. Тривала зорова робота на близькій відстані, особливо з дрібними предметами іноді призводить до стійкого спазму акомодацій м'язів, що проявляється в погіршенні зору вдалину і стомлюваності під час зорових навантажень. Довготривалий спазм сприяє розвитку короткозорості у дітей.