Апаратне лікування зору в Люксоптиці — «фітнес» для здоров’я очей дітей та дорослих | інтернет-магазин Люксоптика
0 800 30 98 97 Передзвоніть мені

Апаратне лікування в Люксоптиці — «фітнес» для здоров’я очей дітей та дорослих

Апаратне лікування в Люксоптиці — «фітнес» для здоров’я очей дітей та дорослих

Люксоптика запрошує дітей та дорослих на курс апаратного лікування. Так-так, ми дбаємо про здоровий зір та допомагаємо його зберегти.

Апаратне лікування — популярний метод зорової терапії, який застосовується як для лікування, так і для профілактики прогресування:

 • короткозорості (міопії);

 • амбліопії («ліниве око»);

 • косоокості;

 • атрофії зорового нерва;

 • зорової втоми;

 • астенопії (особливо при роботі за комп’ютером);

 • початкової пресбіопії (у віці після 40 років);

 • для терапії післяопераційного стану очей.

Апаратне лікування полюбляють діти, адже воно абсолютно безболісне, іноді з ігровим компонентом. А дорослі, які відчувають зорову втому наприкінці дня, обирають цей метод як "фітнес", "релакс" для очей.

Апаратне лікування в Люксоптиці: де проходити та який курс обрати

Спеціально обладнані кабінети апаратного лікування є в Люксоптиках 24-х міст України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів та ін.). Обрати найближчу оптику, де надається послуга, ви можете в розділі «Мережа оптик».

Перед початком лікування слід пройти діагностику у нашого лікаря-офтальмолога. В залежності від конкретного діагнозу рекомендується курс (базовий або посилений з апаратом БОСЛАБ) та кількість занять. 

Записатися на консультацію до лікаря та апаратне лікування в обраній оптиці можна через онлайн-форму.

КУРС ЛІКУВАННЯ

Курс апаратного лікування — 10 занять. За рекомендацією лікаря кількість занять може бути збільшено до 15, а базовий і посилений курс можуть чергуватися. 

Одне заняття займає близько 1 години часу та проводиться на семи-восьми апаратах з лікувальними комп'ютерними програмами. Наші лікарі ретельно підбирають персональні програми, враховуючи офтальмологічний статус, покази та протипокази до даного виду терапії. 


Важливо знати!

При наявності аномалії рефракції апаратне лікування рекомендовано проходити в корекції (окуляри чи м’які контактні лінзи, в останніх це робити зручніше).


Всі наші клієнти знаходяться під пильним наглядом кваліфікованого персоналу. Особливо це потрібно, аби завоювати довіру найменших дітей, контролювати їх увагу, налаштування приладів.

ПОВТОРНА ДІАГНОСТИКА

Після 10-го та останнього занять проводиться повторна діагностика. Вона дозволяє оцінити: як проходить лікування, чи потрібно його коригувати, чи є необхідність в додаткових заняттях.
«Фітнес» для здоров’я очей

ПОВТОРНЕ ЛІКУВАННЯ

Повторний курс і обстеження лікар призначає залежно від встановленого діагнозу, темпів прогресування аномалії рефракції, віку та інших критеріїв.

Зазвичай для забезпечення ефективності інтервал між курсами апаратного лікування становить від 3-х до 6 місяців. Необхідність у ньому визначає лікар!

Скільки коштує апаратне лікування в Люксоптиці?

В наших оптиках є товари та послуги на будь-який смак і гаманець. Це стосується й апаратного лікування:

Назва послуги

Вартість, грн

1

Комплексне лікування, 10 занять

1500

2

Комплексне лікування + БОСЛАБ, 10 занять на одне око

2200

3

Комплексне лікування + БОСЛАБ, 10 занять на обидва ока

2500

4

1 заняття з курсу лікування

180

5

Комплексне лікування, 5 занять

750

6

1 заняття з курсу лікування + БОСЛАБ на одне око

260

7

Комплексне лікування + БОСЛАБ, 5 занять на одне око

1100

8

1 заняття з курсу лікування + БОСЛАБ  на обидва ока

280

9

Комплексне лікування + БОСЛАБ, 5 занять на обидва ока

1250

Курс апаратного лікування також включає безкоштовний огляд лікаря після кожного 10-го або 15-го заняття. Наші лікарі-офтальмологи:

 • визначають гостроту зору;

 • вимірюють внутрішньоочний тиск;

 • при необхідності проводять вимірювання довжини передньозадньої осі ока.

Таким чином, комплексне апаратне лікування дозволяє зберегти та зміцнити зір, а також здійснити профілактику порушення роботи зорової системи у дитини, активізувати роботу різних ланок зорового аналізатора.


Працюємо з усіма заходами безпеки та чекаємо дорослих і дітей! Записуйтесь на прийом заздалегідь за тел. 0 800 30 98 97, через зручну форму онлайн або в директ наших соц.мереж instagramfacebook.

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.