Запис до лікаря
0
Вибране
Ви додали 0 товарів
0 0
Кошик
Для безкоштовної доставки не вистачає 700 грн
Ви додали 0 товарів на суму 0 грн

Перевірка зору онлайн

Пройдено 7 217 тестів за тиждень

Зауважте! Візит до лікаря-офтальмолога у жодному разі не варто заміняти онлайн-тестуванням. Лише комплексне обстеження у спеціаліста дозволить виявити захворювання зорової системи, підібрати лікування та засоби корекції зору. 
Запис до лікаря

Пропонуємо пройти кілька простих і цікавих тестів, що дозволять за ліченні хвилини з'ясувати, чи не час вам відвідати лікаря-офтальмолога.

Регулярна перевірка зору — це необхідність для своєчасного виявлення будь-яких порушень та їх ефективного лікування. Перевірити зір й отримати консультацію офтальмолога можна у найближчій Люксоптиці вашого міста, вартість послуги становить 400 грн. Кожна оптика мережі має найсучасніше діагностичне обладнання та кабінет лікаря. 

Записатися на перевірку зору можна у зручній онлайн-формі.

Доступні тести

Тест на гостроту зору

Пройдіть швидкий дуохромний тест, аби перевірити зір на наявність короткозорості чи далекозорості. Тестування займе не більше 1 хвилини.

Пройти тест

Тест на ступінь контрасту

Проблеми із зором часто починаються з погіршення сприйняття світлих і темних тонів. Перевірте свій зір на ступінь контрасту, щоб з'ясувати, чи є у вас подібна проблема.                                   

Пройти тест

Тест на колірне сприйняття

За статистикою, кожен дванадцятий чоловік і кожна сота жінка не розрізняють кольори. Пройдіть тест на кольоровідчуття задля виявлення дальтонізму.                                     

Пройти тест
ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.