0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів
0 0
Кошик
Ви додали 0 товарів на суму 0 грн

Діагностика зору онлайн

Пройдено 7 217 тестів за тиждень

Увага! При виявленні будь-яких відхилень від норми, рекомендуєма негайно звернутися до спеціаліста. Своєчасний візит до лікаря-офтальмолога та якісна діагностика зору гарантовано убережуть вас від нових захворювань.

Пройшовши ці тести, Ви у раховані хвилини зможете перевірити зір онлайн. Кожен з тестів допоможе виявити ту чи іншу патологію зору.

Тест на ступінь контрасту визначить рівень сприймання світлих та темних тонів, що дає повнішу картину здоров'я Ваших очей. Перевірка зору за допомогою тесту на кольорове сприйняття допомагає визначити ознаки дальтонізму – поширеного захворювання, котре передається генетично.

Короткозорість та далекозорість – поширені захворювання. Тест на зір та його гостроту визначить ризики цих захворювань у вас.

Доступні тести

Тест на гостроту зору

За статистикою, в кожного третього є дефекти зору. Цей тест допоможе перевірити ваш зір на наявність короткозорості чи дальнозоркості.

Пройти тест

Тест на ступінь контрасту

У багатьох проблеми з зором починаються з поганого ступеня контрасту. Перевірте свій зір на сприймання світлих та темних тонів.                                     

Пройти тест

Тест на кольорове сприймання

За статистикою, кожен дванадцятий чоловік і кожна сота жінка не розрізняють кольори. Пройдіть тест на виявлення дальтонізму.                                     

Пройти тест
ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.