0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Діагностика зору

ДІАГНОСТИКА-ЗОРУ_2.jpg

Кожна наша оптика обладнана лікарським кабінетом. Будь-який відвідувач має можливість перевірити свій зір на найсучаснішому діагностичному обладнанні. Вартість діагностики зору становить - 300 грн. Кваліфікований лікар-офтальмолог надасть консультацію, як надовго зберегти свої очі здоровими, і порадить засіб корекції, який оптимально підійде саме Вам.


У кабінеті офтальмолога знаходиться:

  • -  Проектор знаків - використовується для визначення гостроти зору. Крім літер і символів, має диск з силуетними картинками, завдяки чому успішно застосовується для діагностики зору у дітей.
  • - Авторефрактометр - необхідний для об'єктивного визначення рефракції (діоптрії) очей і розміру рогівки (важливо для підбору необхідної контактної корекції). Рефрактометрія повністю автоматизована, відрізняється точними результатами, вимагає мінімум часу, тому вона часто застосовується при діагностиці дітей з порушенням зору.
  • - Щілинна лампа - апарат дозволяє лікарю зробити огляд кон'юнктиви і рогівки. Вивчаються розміри, прозорість, форма, дзеркальність, блиск. Перевіряється, чи немає запальних процесів.

  • - Офтальмоскоп - сучасний апарат, що дозволяє детально досліджувати очне дно і очне яблуко. Може використовуватися і для виявлення захворювань центральної нервової системи та інших органів.
  • - Діоптриметр - використовується для визначення міжцентрової відстані і діоптрійність ваших окулярів.
  • - Пневмотонометрія - інновація в офтальмології, що дає можливість вимірювати внутрішньоочний тиск безконтактно. Місцева анестезія для проведення процедури не потрібна. Застосовується при рубцево-зміненій, нерівній або набряклій рогівці, ефективно виявляє різні захворювання очей, зокрема глаукому.