Нічні лінзи Paragon
Детальніше
Щомісячні лінзи
Детальніше

ПІДБЕРІТЬ КОЛЬОРОВІ ЛІНЗИ

Ми розробили простий і швидкий спосіб підібрати кольорові лінзи під ваш колір очей. Це не займе у вас більше 3 хвилин

Детальніше

Астигматизм

Астигматизм є однією з різноманітностей аметропій.  

Детальніше

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ

Ми розробили простий і швидкий спосіб визначити рівень вашого зору. Це не займе у вас більше 3 хвилин

Пройти тест на перевірку зору

Кольорові лінзи на будь-який смак

Поради офтальмолога

 • Найпоширеніші помилки про контактнi лінзи
  На момент появи контактних лінз дійсно існувала ймовірність розвитку ускладнень при їх використанні. Пов'язано це було, перш за все, з недосконалістю технологій на той момент. Люди в основному використовували традиційні лінзи, термін носіння від 6 до 12 місяців. Відмінною особливістю традиційних лінз є низький показник кисневої проникності, тобто недостатнє проникнення кисню до ока. Багато користувачів тих лінз отримали негативний досвід використання контактних лінз.
  Читати повністю
 • Фотохромні лінзи
  <p> Фотохромні лінзи — це лінзи для окулярів, які можуть змінювати забарвлення на сонячному світлі. У народі їх називають "хамелеонами". </p> <br> <p> Вперше такі лінзи з'явилися в 1964 році. Їх випустила компанія Corning Glass Works, розробники якої додумалися нанести на скло хімічні сполуки срібла і міді. Так з’явилися лінзи з фотохромним покриттям Photolite, які могли міняти колір на сонці. Покупці оцінили новинку і почали із задоволенням нею користуватися. </p> <br> <p> У 80-х роках минулого століття виробники оптики почали наносити фотохромні покриття на лінзи з пластика. А в 1991 році компанії PPG Industries та Essilor International разом розробили технологію Transitions. З її допомогою фотохромні елементи почали вводити в товщу лінзи на глибину 0,1-0,15 мм, а не просто наносити на поверхню. Сьогодні більшість фотохромних лінз роблять саме за цією технологією. </p> <br>
  Читати повністю
 • Мудрі поради для здорових очей
  Ні для кого не секрет, що будь-яка діяльність, пов'язана з ризиком, має свою техніку безпеки. Не стало винятком і зір. Щоб наші очі не втомлювалися, зір не погіршувався і ми не відчували дискомфорт до кінця дня - дотримуйтеся наступних рекомендацій. 1. При роботі за комп'ютером, робіть 15-хвилинну перерву кожні дві години роботи, під час якого подивіться вдалину, походіть. 2. Якщо Ви багато часу проводите за комп'ютером – користуйтеся спеціальними окулярами з лінзами, які захистять Ваші очі від втоми. 3. Частіше моргайте перед монітором. 4. Під час роботи слід сидіти на відстані 50-60 см від монітора комп'ютера. А при перегляді телевізора відстань до нього повинно складати від 3-х до 5-ти діагоналей телевізора. Не забудьте увімкнути освітлення. 5. Не читайте лежачи і в рухомому транспорті. Це може значно знизити Ваш зір.
  Читати повністю
Вгору