Ночні лінзи Paragon
Детальніше
Щомісячні лінзи
Детальніше

ПІДБЕРІТЬ КОЛЬОРОВІ ЛІНЗИ

Ми розробили простий і швидкий спосіб підібрати кольорові лінзи під ваш колір очей. Це не займе у вас більше 3 хвилин

Детальніше

Астигматизм

Астигматизм є однією з різноманітностей аметропій.  

Детальніше

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ

Ми розробили простий і швидкий спосіб визначити рівень вашого зору. Це не займе у вас більше 3 хвилин

Пройти тест на перевірку зору

Кольорові лінзи на будь-який смак

Поради офтальмолога

 • Корисні поради при користуванні контактними лінзами
  Дотримуйтеся наведених нижче рекомендацій і Ви забезпечите собі комфортне і безпечне використання контактних лінз. - Підбирайте контактні лінзи тільки у лікаря офтальмолога. - Використовуйте сучасні типи контактних лінз. - Використовуйте рекомендовану лікарем систему/розчин для догляду за контактними лінзами (виняток одноденні КЛ). - Перед кожною маніпуляцією з лінзами ретельно мийте руки з милом в проточній воді. - Не носити контактні лінзи при простудних захворюваннях, лікуванні антибіотиками і гормональними препаратами, а також при будь-яких запальних процесах на очах.
  Читати повністю
 • Далекозорість (Гіперметропія)
  Стан, при якому погіршується чіткість зображення предметів, що знаходяться на близькій відстані від очей, називається далекозорістю, або гіперметропією. Вважається, що при такому порушені зору не складно розгледіти предмети, розташовані вдалині, але це не так. Зір вдалину, у людей, що мають далекозорість, може бути як високим, так і зниженим - все залежить від ступеня гіперметропії і здатності ока долати її. Що відбувається в оці при далекозорості? У нормі, промені світла, заломлюючись через природні оптичні лінзи ока - рогівку і кришталик - фокусуються на сітківці, що служить запорукою чіткого зображення. При далекозорості, промені світла збираються за сітківкою, формуючи на сітківці нечітке зображення.
  Читати повністю
 • 5 міфів про контактної корекції зору
  Головний аргумент супротивників контактної корекції: лінза - це чужорідне тіло, яке око буде «заперечувати». Немає нічого кращого і переконливішого, ніж особистий досвід! Ви можете самостійно спростувати дану оману, відвідавши найближчу оптику і примірявши лінзи! Спробуйте поносити їх протягом пари годин, цього часу вистачить, щоб оцінити всі переваги даного методу і стати прихильником контактної корекції назавжди.
  Читати повністю
Вгору