0
Вибране
Ви додали 0 товарів
0 0
Кошик
Ви додали 0 товарів на суму 0 грн

Контактні лінзи Air Optix

6
Оплата частинами від Monobank
Контактні лінзи Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism
Контактні лінзи Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism
1054 грн
За 4 шт.
Оплата частинами від Monobank
Контактні лінзи Air Optix plus HydraGlyde Multifocal
Контактні лінзи Air Optix plus HydraGlyde Multifocal
1279 грн
За 4 шт.
Оплата частинами від Monobank
Контактні лінзи Air Optix for Astigmatism
Контактні лінзи Air Optix for Astigmatism
831 грн
За 3 шт.
Оплата частинами від Monobank
Контактні лінзи Air Optix Night&Day Aqua
Контактні лінзи Air Optix Night&Day Aqua
2064 грн
За 6 шт.
Оплата частинами від Monobank
Контактні лінзи AirOptix Colors
Контактні лінзи AirOptix Colors
990 грн
За 2 шт.
Оплата частинами від Monobank
Контактні лінзи Air Optix plus HydraGlyde
Контактні лінзи Air Optix plus HydraGlyde
733 грн
За 4 шт.

Подарункові сертифікати

Використання контактних лінз часто приносить незручність і дискомфорт, але з пропозиціями від Аір Оптікс подібних проблем не трапляється. Унікальні матеріали, інноваційні технології виробництва дарують користувачам високий рівень комфорту і безпеку при використанні.

Особливості лінз Alcon Air Optix

Аір Оптікс — лінійка лінз, що виготовляються виключно з безпечних матеріалів. Силікон-гідрогель відмінно справляється з поставленими завданнями, забезпечує доступ кисню до ока. До того ж створюється оптимальна гідратація очних яблук. А це гаранти комфорту під час використання навіть при тривалому носінні. У лінзах для очей Ейр Оптікс можна проводити 16 годин, не знімаючи (з дозволу лікаря).

Сімейство лінз Air Optix пропонує лінійку, що включає:

 • сферичні;
 • торичні;
 • мультифокальні;
 • кольорові.

Будь-які з них розраховані на використання протягом одного місяця, після чого необхідна заміна. Серед новинок виробника представлені унікальні розробки. Наприклад, Night & Day Aqua, які можна носити весь період придатності — до 30 днів, не знімаючи.

Чому лінзи для очей Ейр Оптікс вважаються кращими

Лікарі в рекомендаціях не обходять стороною це сімейство лінз. На тлі інших аналогічних товарів їх виділяє:

 • співвідношення ціни і якості;
 • тривалий термін використання і носіння;
 • універсальність — можна призначати людям різного віку;
 • кожен вид лінз ефективно справляється з проблемою, що поставлена ​​перед ними.

Крім того, лінзи Air Optix можуть бути використані людьми різної професії та тими, хто вибирає активну життєву позицію. Підходять для спорту, роботи за комп'ютером та ін. Ці лінзи не знижують якість життя і надійно піклуються про очі.

Склад лінійки — що пропонує Air Optix

 • Топовий товар — Air Optix Plus HydraGlyde. Ці лінзи Аір Оптікс можна вважати новинкою, яка увібрала з попередника — Air Optix Aqua, тільки краще. До того, що була готова запропонувати минула модель, додалася широка діоптрійна шкала. Це допомагає підібрати вироби під будь-який зір. Повітропроникність — 138,0 Dk / t і значний вміст вологи — 33% робить носіння комфортним протягом дня без сухості та різі в очах.
 • Air Optix Night & Day Aqua — вибір молодих і активних людей. Лінзи від Аір Оптікс можна носити рівно місяць, не знімаючи. Підходять для поїздок, тривалих прогулянок. Головне відміряти рівно місяць і по закінченню цього часу зняти м'які контактні лінзи Airoptix. Повітропроникна здатність — 175 Dk / t, волога на рівні 24.0%. Це означає, що очі весь місяць не будуть відчувати кисневого голодування або мучитися від сухості.
 • Силікон-гідрогелеві лінзи AirOptix Colors в різному кольорі. Вони допоможуть швидко перетворити погляд і зберегти ефект на 8 годин. Але іноді цей час можна продовжити й до 16 годин. Це допоможе виглядати ефектно на роботі та на вечірці. Висока повітропроникна здатність — 138 Dk / t і колосальна кількість колірних рішень робить лінзи фаворитом серед клієнтів.
 • Air Optix For Astigmatism — застосовується при астигматизмі. Потрібна лінза буде підібрана швидко завдяки широкому оптичному діапазону. Оригінальна форма допоможе зробити точний вибір для стабільного розташування лінз в оці. Великий плюс у незмінності апробації та положення осей навіть в ході активного використання. Повітропроникна здатність — 108,0 Dk / t, а вміст вологи — 33,0%. Це допоможе використовувати продукт без проблем цілий день. Саме тому лінзи Аір Оптікс вибирають при астигматизмі.
 • Air Optix Aqua Multifocal — застосовуються для людей з проблемами придбаної далекозорості. Відрізняють виріб: три фокусувальні зони, висока здатність до пропускання повітря — 138,0 Dk / t і достатній рівень вологи — 33.0%.<

Всі м'які контактні лінзи Airoptix лінійки ефективно пропускають повітря, не викликають сухості та різі в очах. Різноманітність моделей допомагає підібрати виріб для розв'язання першочергових проблем будь-якого пацієнта. Якщо ви перевіряли зір понад рік тому або не знаєте, які саме лінзи вам підійдуть — проконсультуйтеся з нашими фахівцями. У оптиках мережі «Люксоптика» працюють професійні лікарі-офтальмологи та оптометристи.