0
Вибране
Ви додали 0 товарів
0 0
Кошик
Ви додали 0 товарів на суму 0 грн

Новини

 • 08.10.2019
  Люксоптика в ТЦ Караван знову відкрита!

  Ми з хорошими новинами! Реконструкція ТЦ Караван завершена, і магазин Люксоптика відновлює свою роботу.

  Ми знову відкриті, готові піклуватися про ваш зір, здоров'я та красу ваших очей.

  Приходьте, допоможемо вам:

  • підібрати засоби корекції;

  • знайти свою ідеальну оправу або сонцезахисні окуляри;

  • відремонтувати несправну оправу або вставити лінзи в нову.

 • 09.08.2019
  Дніпро пильнуй, ми відкрили одразу 2 оптики!

  Люксоптика – всеукраинская сеть оптик, продолжает покорять города Украины. 1 ноября в Днепре открывает сразу 2 новые оптики в торговом центре «ЦУМ», по адресу ул. Д. Яворницкого, 52, а ещё в ТЦ «Нагорка», который находится на проспекте Гагарина, 8-А. Жители и гости Днепра, смогут проверить зрение, для них представлен широкий ассортимент оправ, солнцезащитных очков и средств для коррекции зрения. На сегодня Люкопстика насчитывает 156 оптик по всей Украине. В каждом уголке страны есть оптика, которая заботится о здоровье глаз украинцев.

  ТЦ ЦУМ, ул. Д. Яворницкого, 52
  Тел. 067 534 65 70
  Режим работы: пн - вс 09:00 - 20:00

  ТЦ Нагорка, пр-т Гагарина, 8-А
  Тел. 067 534 65 64
  Режим работы: пн - вс 09:00 - 21:00

 • 09.08.2019
  Ремонт оптики в м. Харків, вул .Павлівська 8!

  Люксоптика постійно розвивається. Наші офтальмологи відвідують курси з підвищення кваліфікації, у нас представлено сучасне обладнання, а оптики оновлюються. 
  Ми повідомляємо про планове оновлення та закриття на ремонт оптики в м.Харків, за адресою: вул. Павлівська, 8 
  Оптика буде закрита по 01.12.2018р.

  Найближча оптика знаходиться за адресою: вул. Пушкінська, 26
  Приносимо вибачення за тимчасові незручності та чекаємо на вас після ремонту!

 • 09.08.2019
  Продовжуємо підкорювати Дніпро!

  Люксоптика піклується про ваш зір і відкриває оптики поруч з вами! Ми раді повідомити про відкриття оптики за адресою: м. Дніпро, вул. Робоча 81-А. Наш лікар-офтальмолог проведе діагностику на сучасному обладнанні, при необхідності підбере контактні або оптичні лінзи, і надасть консультацію щодо збереження здоров'я очей. Професійні консультанти розкажуть вам про переваги кожної моделі з широкого асортименту оправ та сонцезахисних окулярів, а також допоможуть зробити вибір. Інформацію про роботу лікаря-офтальмолога ви зможете отримати в оптиках нашої мережі або за телефоном.

  вул. Робоча 81-А 
  Тел. 067 534 65 87 
  Режим роботи: 
  пн - нд  10:00 - 19:00

 • 09.08.2019
  Нова оптика в Дніпрі на Яворницького

  Поспішаємо повідомити, радісну новину жителям Дніпра. 23 листопада відкрилась нова Люксоптика, яка знаходиться за адресою: просп. Д. Яворницького 55. Ми стаємо ближче до наших клієнтів. Кожен відвідувач нашої оптики може отримати інформацію про різні способи корекції зору за допомогою м'яких контактних лінз, окулярів з новітніми оптичними лінзами, які можуть бути тоншими за звичайні, враховуючи особливості порушень вашого зору. Лікар-офтальмолог перевірить ваш зір на сучасному обладнання та у разі чого за допомогою апаратного лікування скорегує його. Консультант в торговому залі допоможе обрати оправу або сонцезахисні окуляри від світових та українських брендів.

 • 09.08.2019
  Оновлена оптика у Харкові!

  Повідомляємо, що оптика за адресою: м. Харків, пл. Павлівська, 8 (пл. Р. Люксембург, 8) вже відкрилась після ремонту! Наші фахівці зустрінуть вас широким асортиментом оправ і сонцезахисних окулярів, лікар-офтальмолог перевірить ваш зір і порекомендує засіб корекції. 
  Ви зможете обрати необхідний захист для очей - комп'ютерні окуляри з лінзами, які захищають від зайвого синього спектру монітора, або сонцезахисні окуляри з поляризацією та захистом від УФ-випромінювання. 
  Чекаємо на вас у Люксоптиці!


Якою мовою ви б хотіли читати все-все на сайті Люксоптики?
Українська Російська