Запис до лікаря
0
Вибране
Ви додали 0 товарів
0 0
Кошик
Для безкоштовної доставки не вистачає 700 грн
Ви додали 0 товарів на суму 0 грн

Окуляри «Все в одному» лише за 1399 грн

Окуляри для зору за вашими персональним рецептом — швидко, вигідно та зручно! 
До 4 серпня 2024 включно в Люксоптиці діють пакетні пропозиції. Вибирайте варіант, що підходить вам найкраще, та отримуйте новенькі окуляри.

Окуляри за 1399 грн*

  • Перевірка зору
  • 2 оптичні лінзи Dagas 1,55 HMC
  • Оправа Luxoptica або Sky
  • Работа майстра

Окуляри за 999 грн**
  • 2 оптичні лінзи Dagas 1,55 HMC
  • Оправа Luxoptica або Sky
  • Работа майстра
Замовляйте онлайн, без потреби відвідувати оптику       
Dagas 1.55 HMC — це сферичні полімерні лінзи, виробництва південно-корейської компанії Daemyung Optical. Вони тонкі, проте мають високий коефіцієнт удароміцності й стійкості до подряпин, а також багатофункціональне двостороннє покриття HMC (Hard Multi Coat).

Щоб скористатися першою пакетною пропозицією, потрібно завітати в оптику для перевірки зору.
Ви можете записатися на прийом до нашого лікаря-офтальмолога на сайті або за тел. 0 800 30 98 97. Нагадуємо, що перевіряти зір та оновлювати рецепт на окуляри рекомендовано кожні 6 місяців.  


Записатися онлайн


Пропозиція «Окуляри за 999 грн» — спеціально для тих, хто вже має актуальний рецепт.
Не обов'язково йти в оптику, щоб отримати нові окуляри. Ви можете замовити їх на сайті, не виходячи з дому. Проглядайте доступний асортимент окулярів з оправою Luxoptica в нашому онлайн-каталозі.


До каталогу

ТОВ «Інтероко», ЄДРПОУ 31905094, Реклама медичних виробів. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Реклама методу діагностики, ліцензія МОЗ України АГ №570567 від 24.02.2011 року.

*Акційна пропозиція діє при покупці оправи брендів Luxoptica або Sky та 2 лінзи Dagas 1,55 (стигматичні в діапазоні +/- 6,00 (крок 0,25) або астигматичні з циліндром до -2) включає роботу майстра та діагностику зору.

**Акційна пропозиція діє при покупці оправи бренду Luxoptica та 2 лінзи Dagas 1,55 (стигматичні в діапазоні +/- 6,00 (крок 0,25) або астигматичні з циліндром до -2) та включає роботу майстра.

Акції не сумуються з іншими діючими акційними пропозиціями, дієють з 01.07.2024 р. по 04.08.2024 р. включно, в обраних магазинах мережі оптик стаціонарної мережі спеціалізованих магазинів оптики «Люксоптика» та на сайті luxoptica.ua. Детальну інформацію про умови проведення акцій та перелік магазинів ви можете дізнатися у консультантів мережі оптик «Люксоптика» або на сайті luxoptica.ua. Знижка по дисконтній та бонусній картках додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок. Акції] можуть бути припинені достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua. Зображено модель оправ Luxoptica LXO 4068 LU BRN