Запис до лікаря
0
Вибране
Ви додали 0 товарів
0 0
Кошик
Для безкоштовної доставки не вистачає 700 грн
Ви додали 0 товарів на суму 0 грн

ОКУЛЯРИ «ВСЕ В ОДНОМУ». СТВОРЮЄМО ІНДИВІДУАЛЬНО ДЛЯ ВАС

До 4 серпня 2024 включно в Люксоптиці діють відразу 2 спеціальні пакетні пропозиції. Перевіряйте зір і отримуйте новенькі окуляри за персональним рецептом.

Окуляри за 2499 грн*

  • Перевірка зору
  • 2 оптичні лінзи Nikon 1.5 ECC UV або Dagas AS 1.67 HMC
  • Оправа Casta
  • Работа майстра

Окуляри за 2099 грн**
  • 2 оптичні лінзи Dagas AS 1.67 HMC
  • Оправа Casta
  • Работа майстра
Замовляйте онлайн, не виходячи з дому    
Обирайте свій варіант оптичних лінз!
Nikon створює високоточну оптику з використанням найсучасніших технологій. Лінзи бренду з потрібними параметрами — це чудовий вибір для якісного зору та комфортного носіння окулярів.
• Ультратонкі та міцні лінзи від південнокорейської компанії Dagas також стануть вдалим рішенням для ваших окулярів і хорошого зору.

Щоб скористатися першою пакетною пропозицією та отримати рецепт на окуляри, записуйтеся на перевірку зору.

Перевірка зору в Люксоптиці — це комплексна оцінка стану вашої зорової системи, яку проводить досвідчений фахівець. В кожній нашій оптиці є лікар-офтальмолог, який підбере рецепт на окуляри з урахуванням ваших індивідуальних потреб та особливостей.


Записатися онлайн


Маєте актуальний рецепт, але не маєте можливості завітати в оптику? Замовляйте окуляри на сайті — просто зараз.

Гортайте наш каталог, вибирайте свої окуляри та оформлюйте покупку у зручному онлайн-режимі.


До каталогу

ТОВ «Інтероко», ЄДРПОУ 31905094, Реклама медичних виробів. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Реклама методу діагностики, ліцензія МОЗ України АГ №570567 від 24.02.2011 року.

*Акційна пропозиція діє при покупці оправи бренду Casta та 2 лінзи NIKON 1.5 ECC UV або 2 лінзи Dagas 1.67 HMC, включає роботу майстра та діагностику зору. Акція не сумується з іншими діючими акційними пропозиціями, діє з 01.07.2024 р. по 04.08.2024 р. включно, у мережі оптик і дисконт-центрах стаціонарної мережі спеціалізованих магазинів оптики «Люксоптика».

**Акційна пропозиція діє при покупці оправи бренду Casta та 2 лінзи Dagas 1.67 HMC, включає роботу майстра. Акція не сумується з іншими діючими акційними пропозиціями, діє з 01.07.2024 р. по 04.08.2024 р. включно, на сайті luxoptica.ua.

Детальну інформацію про умови проведення акцій Ви можете дізнатися у консультантів мережі оптик «Люксоптика» або на сайті luxoptica.ua. Знижка по дисконтній та бонусній картках додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок. Акції можуть бути припинені достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акцій публікується на сайті luxoptica.ua.