0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Tom Ford

Tom Ford

Кожна колекція бренду Tom Ford це елегантність, натхнення і гламур. Tom Ford це виклик часу і стрімкої, мінливої моді. Том Форд дипломований архітектор з професійно розвиненим почуттям гармонії і рівноваги. Свій авторський модний будинок Томас Карлейль Форд відкрив після багатьох років співпраці з Gucci і Yves і Saint Laurent, успішного дебюту в кіно як режисера і творця костюмів.

Его цілісність сприйняття образу втілилася в наповненості бренду: від сонцезахисних окулярів і парфуму до взуття, чоловічого та жіночого одягу, аксесуарів, ювелірних виробів. Багато пропозицій модного будинку Tom Ford витримані в стилі унісекс. Том Форд однаково цінує як жіночу, так і чоловічу красу і зізнається, що якби культура суспільства дозволяла, то в провокативної рекламі знімалися б і оголені чоловіки.

Жіноча лінія моди від Tom Ford з'явилася далеко не відразу. Але успіх був приголомшливий. Найвідоміші та найкрасивіші жінки вибирають одяг бренду для знакових подій у своєму житті, це може бути прохід по «червоній доріжці» актрис або прийом в Букінгемському палаці першої леді Америки, Мішель Обами. Дизайнер мріє, щоб його костюми і сукні можна було одягнути через десятиліття і виглядати при цьому стильно. Хороша новина для шанувальників стилю Том Форд. 

Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво