Контактні лінзи MY I One Day
| Товщина по центру | 0.06 Мм |
| UV фільтр | Так |
| Вологомісткість | 57% |
| Резим заміни | 1 День |
| Діаметр | 14.2 Мм |
| Бренд | My I One Day |
| Тип лінз | Для Далі (+ Або -) |
| Матеріал лінзи | Hioxifilcon A |
| Пропускання кисню | 23 Dk/T |
| Режим носіння | Денний |
| Тонування | Світло-Блакитне |
Контактні і класні лінзи щоденної заміни MY I ексклюзивно доступні в Люксоптиці! Вони виготовленні з якісного гідрогелевого матеріалу, мають асферичний дизайн та оптимальний вміст вологи — 57%.
Одноденні лінзи MY I чудово підійдуть користувачам, котрі:
— хотіли б спробувати щось новеньке для хорошого зору;
— адаптуються до носіння контактних лінз або користуються ними вперше;
— ведуть активний спосіб життя і не мають часу на клопіткий догляд за лінзами;
— користуються лінзами періодично, а не на постійній основі;
— відвідують школу, тренування та інші щоденні активності, а тому не мають можливості дбати про своєчасне очищення й заміну лінз. Маються на увазі школярі та підлітки;
— страждають від сезонних алергій.
Головні особливості лінз-одноденок MY I
Поєднання високого вологовмісту, асферичної оптики, гнучкості та м'якості матеріалу лінз, забезпечує їх зручну посадку на поверхні ока, дарує чіткий зір за будь-яких умов. Серед інших особливостей MY I, про які варто знати:• одноденні лінзи не потребують ніякого догляду, до них не потрібно купувати розчин, контейнер та інші додаткові аксесуари;
• елементарний графік заміни: новий день — новенька пара лінз без зайвих клопотів;
• завдяки щоденній заміні, на поверхні лінз не встигає формуватися білковий наліт — це зводить до мінімуму ймовірність виникнення алергії;
• лінза знаходиться у блістері з гіалуронатом натрію — натуральним зволожувальним компонентом, що утримує вологу всередині лінзи;
• лінза залишається зволоженою протягом усього терміну носіння;
• лінзи MY I частково захищають від шкідливого ультрафіолету (50% УФ-А, 5% УФ-В), забезпечуючи здоров'я рогівки ока;
• призначені для денного режиму носіння (до 12 годин).
• тішать приємною ціною.
Одноденні контактні лінзи MY I — то є відмінна гострота зору, тривалий комфорт і все-все, що потрібно сучасним та активним користувачам. У лінійці MY I, що представлена лише у Люксоптиці, також доступні лінзи щомісячної заміни.
Перед носінням будь-яких контактних лінз необхідно проконсультуватися з лікарем-офтальмологом. Записуйтеся на прийом до наших фахівців через онлайн-форму або за телефоном 0800 30 98 97.
Лінзи дуже поганої якості. Мені їх підібрала лікар офтальмолог у Люкс Оптиці, одразу там і купила. Після двох годин лінзи сушать око та відчуваються. Також якщо ви обрали ці лінзи, то будьте готові, що вони можут порватися у вас прямо в оці:) Дістати потім відірвану половину лінзи дуже складно. За два тижні в мене було 4 таких випадки. Гроші на вітер.
Це мої перші лінзи, у пробних проходила день, все було добре… взяла ці лінзи по рекомендації лікаря, чомусь на одному оці постійний дискомфорт, коле, пече, здається що щось зайве … ходила до лікаря на перевірку чи добре сідає лінза.. (можливо брак) але все в порядку…
Не знаю в чому проблема….
Також замітила, що товщина лінз відрізняється, може попастися така тонесенька як плівочка… ще той квест її поставити а потім зняти з ока..
Більше 2-3 днів під ряд не можу користуватися, каплі ідуть флаконами, але очі всеодно пересихають, починається запалення і змушена переходити на окуляри…
Добре що не купила лінзи місячні, не уявляю щоб я з ними робила б…
… можливо, наступні візьму від іншого виробника)
Первые пару часов носки линз все ок, но потом начинается ощущение, что в глаз что-то попало, мешает....закапаю каплями через 30 мин снова такие же дискомфортные ощущения и приходиться к обеду их уже снимать.
Так же попадались пару раз уже надорванные линзы, что не есть приятно. Больше не буду экспериментировать и покупать данный продукт.
Добрий день. Мушу сказати, після перших двох одягань ледь витримала кілька годин і зняла. Жахливий дискомфорт, відчуття інородного тіла, розпливчатість. Таке враження, що лінзи живуть окремим від мене життям))) І вже готова була залишити негативний відгук, але вирішила дати лінзам другий шанс і з'ясувати причину дискомфорту. Я дізналася, що у лінзи є правильна сторона і вивернута, так от саме якщо одягнути лінзу навиворіт це і стане причиною неприємних відчуттів. Сьогодні без поспіху роздивилась, вивчила форму, саме за нею можна і визначити вірний бік або за маркуванням на самій лінзі, але на даній його нема, тож довелося за формою, одягла правильною стороною, ношу вже цілий день, нема жодного дискомфорту, я її зовсім не відчуваю як було наприклад з моїми попередніми лінзами і навіть сухості нема (не користуватися краплями сьогодні жодного разу). Моя Вам порада пояснюйте людям цей невеличкий нюанс і будете мати менше негативних відгуків. Адже мені про це лікар в Luxoptica не сказала, коли навчала одягати і знімати лінзи, довелося доходити до цього самій. Тож лінзи чудові, можливо трішки слабоваті по діоптріях (замовляла згідно рецепту).
Цінуємо ваш відгук — ви допомагаєте нам ставати кращими.
Відверто погані, злітають від звичайного моргання. Раніше купляла 2-тижневі від іншого виробника, та тижневі також від MY I - ніколи такого не було, щоб лінза просто "уїхала" без причин. Відчуваються при носінні. Не мають відбитків по яким можна зрозуміти якою стороною ставити. Я не розумію чому їх рекомендують у оптиці.
Також у вас може бути індивідуальна непереносимість того чи іншого типу контактних лінз, через що може виникнути дискомфорт або навіть запалення.
З турботою про здоров'я ваших очей, Люксоптика!
Спробувала ці лінзи по акціі і вони мені сподобалися, перейшла на них. Декілька місяців користувалася і все було добре. Але остання упаковка виявилася неякісною та бракованою. Лінзи рвуться та просто розлазаться в оці! Я більше 7 років ношу лінзи і такого не було, а тут майже через день доводиться діставати шматки лінзи з ока. Двічі я так і не змогла дістати її сама, прийшлось їхати до лікаря. Лікар порадив не ризикувати зором та не використовувати такі "гарні" лінзи. Коли ж я звернулась у Люксоптику де купувала ці лінзи, то мені відповіли, що в мене мало випадків розриву лінз і треба поносити їх ще, щоб набралася потрібна кількість для скарги, а потім вони мені зроблять знижку на інші лінзи. Таке відношення до постійних покупців обурює та визиває подив((( Нераджу нікому ці лінзи, бережіть свій зір.