Запис до лікаря
0
Вибране
Ви додали 0 товарів
0 0
Кошик
Ви додали 0 товарів на суму 0 грн

Задати питання - Сторінка 111

Иконка пользователя Татьяна
Татьяна

Доброго дня, при купівлі в оптиці не були начислені бонуси.

Добрий день! Для уточнення інформації, напишіть нам, будь ласка, на пошту support@luxoptica.com.ua. Ми зробимо все можливе, щоб оперативно розібратись у ситуації.

Иконка пользователя Татьяна
Татьяна

Добрый день. Как при оформлении заказа на сайте использовать бонусы?

Добрий день!
Для списання бонусів при оформленні замовлення через сайт необхідно підтягнути бонусну карту до особистого кабінету, це можна зробити у розділі «мої бонуси» за номером телефону на який оформлена ваша картка Люксоптики або номеру картки. Далі, при оформленні замовлення, у розділі «Оплата» вам буде запропоновано оплатити замовлення бонусами - вкажіть кількість бонусів для списання.

Хочемо звернути увагу - бонусами не можна скористатися при оплаті акційних товарів та подарункових сертифікатів.

Иконка пользователя Олег
Олег

Доброго дня. Який термін ремонту окулярів?

Добрий день! В залежності від складності ремонту: від декількох хвилин до 7-14 днів, в окремих випадках довше.

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.