Програми лояльності
Бонусна програма «ЛЮКСОПТИКА»

У мережі «Люксоптика» для постійних клієнтів діє бонусна програма. З кожної покупки на рахунок учасника програми зараховуються бонуси у розмірі 10% від суми фактично сплаченої вартості покупки (1 гривня = 0,1 бонус). Бонуси стають доступними для використання через 14 календарних днів з моменту покупки. На послуги, які надаються у «Люксоптиці» (діагностика зору, ремонт окулярів, обстеження лікаря-офтальмолога тощо), нарахування бонусів не поширюється.

Учасник програми має право використовувати бонуси, накопичені на його рахунку, як знижку (1 бонус = 1 гривня) при купівлі товарів у мережі оптик «Люксоптика». Бонусами може бути сплачено до 50% вартості одиниці товару за винятком послуг, подарункових сертифікатів та товару, на який поширюються умови сезонних акцій, спеціальних пропозицій та цін.

Бонуси не нараховуються на частину суми чека, що сплачена бонусами та/або подарунковим сертифікатом.
Бонуси активні протягом необмеженого періоду.
Офіційні умови "Бонусної програми мережі Люксоптика".

Комфортна покупка

Погодьтеся, що складно оцінити, наскільки вам личить обрана оправа або сонцезахисні окуляри, якщо у вас поганий зір. Ми подбали про те, щоб підбір окулярів був для вас комфортним. Мережа магазинів «Люксоптика» пропонує вам послугу «Комфортна покупка». Всі клієнти, які користуються окулярами для корекції зору, можуть підібрати оправу або сонцезахисні окуляри в одноденних контактних лінзах. Послуга надається безкоштовно*.

Одноденні м'які контактні лінзи одягає і знімає лікар-офтальмолог в оптиці.
* вартість послуги становить 1 коп.
Детальніше дізнатися про послугу «Комфортна покупка» ви можете в будь-якій оптиці «Люксоптика».

«Здоровий Зір»

В наш час цифрових технологій та активного використання різних гаджетів очі схильні до постійних навантажень. Часто ми не помічаємо незначних погіршень зору або не приділяємо належної уваги цьому питанню.
Дуже важливо регулярно (щонайменше 1 раз на рік) проходити діагностику зору. Адже своєчасне виявлення будь-якого відхилення дозволить швидко та ефективно на нього впливати і запобігти подальшим погіршенням. З цією метою мережа оптик «Люксоптика» на постійній основі вводить програму діагностики зору «Здоровий Зір», в рамках якої дорослим та дітям від 7 років БЕЗКОШТОВНО * надаються наступні послуги:

  • а) комп'ютерна діагностика;
  • б) консультація лікаря-офтальмолога;
  • в) перевірка гостроти зору;
  • г) підбір лінз для корекції окулярами;
  • д) підбір м'яких контактних лінз;
  • е) консультації з використання та догляду за контактними лінзами.

Діагностика зору проводиться щопонеділка з 10:00 до 13:00 за попереднім записом в оптиках «Люксоптика».
Акція діє з 1 вересня 2014 на постійній основі.
* вартість послуги становить 1 коп.


Діагностика зору

Якісна діагностика дуже важлива, адже від цього залежить правильність підбору окулярів і в цілому здоров'я очей. Відвідавши будь-яку з наших оптик, ви можете отримати детальну інформацію про те, як проходить діагностика зору в мережі «Люксоптика»..

Вартість діагностики зору становить 150 гривень.


Вгору