Програми лояльності
Бонусна програма "ЛЮКСОПТИКА"

У мережі Люксоптика для постійних клієнтів діє бонусна програма.
З кожної покупки на рахунок учасника програми зараховуються бонуси у розмірі 10% від суми фактично сплаченої вартості покупки (1 гривня = 0,1 бонус). Бонуси стають доступними для використання через 14 календарних днів з моменту покупки. На послуги, які надаються у Люксоптиці (діагностика зору, ремонт окулярів, обстеження лікаря-офтальмолога тощо), нарахування бонусів не поширюється.
Учасник програми має право використовувати бонуси, накопичені на його рахунку, як знижку (1 бонус = 1 гривня) при купівлі товарів у мережі оптик Люксоптика. Бонусами може бути сплачено до 50% вартості одиниці товару за винятком послуг, подарункових сертифікатів та товару, на який поширюються умови сезонних акцій, спеціальних пропозицій та цін.
Бонуси не нараховуються на частину суми чека, що сплачена бонусами та/або подарунковим сертифікатом.
Бониси активні протягом необмеженого періоду.
Офіційні умови "Бонусної програми мережі Люксоптика".

Заміна дисконтної картки на бонусну

З 01 серпня по 31 жовтня 2016 року клієнтові надається можливість у будь-якій оптиці «Люксоптика» безкоштовно обміняти наявну дисконтну картку на бонусну та отримати одноразову знижку, пропорційну знижці, що вказана на його дисконтній картці.
Крім того, власники 5% та 10% дисконтних карток «Люксоптика», які обміняють свої картки упродовж пільгового періоду – до 31.10.2016 р. включно, мають можливість отримати бонуси за спеціальними умовами:

 • власники 5% дисконтної картки отримають 10% бонусу від фактично сплаченої суми вартості товару;
 • власники 10% дисконтної картки отримають 12% бонусу від фактично сплаченої суми вартості товару;
З 01.11.2016 року* діятимуть умови, за якими усі власники дисконтних карток отримуватимуть бонус у розмірі 10% від фактично сплаченої суми вартості товару.
*З порядком нарахування бонусів, що діятиме з 01.11.2016 р. Ви зможете ознайомитися в оптиках «Люксоптика» або на сайті luxoptica.ua

Повертаємо 100 грн. за послугу діагностики

Програма «Повертаємо 100 грн. за послугу діагностики» діє для всіх покупців, які скористалися послугою з діагностики зору.

  Умови участі:
 1. Ви пройшли діагностику зору, але поки що нічого не купили.
 2. Протягом 31-го календарного дня з моменту надання послуги, Ви повертаєтеся і купуєте оптичні товари (оправи та/або оптичні лінзи та/або повне замовлення на виготовлення / зборку окулярів).
 3. Вам повертається вартість діагностики зору.
Акція діє в мережі оптик «Люксоптика» з 16 вересня 2013 року безстроково.
Офіційні умови програми лояльності «Повертаємо 100 грн. за послугою діагностики».

Комфортна покупка

Погодьтеся, що складно оцінити, наскільки Вам підходить обрана оправа, якщо у Вас поганий зір. Люксоптика подбала про те, щоб підбір окулярів став відчутно комфортнішим. Ми пропонуємо Вам послугу «Комфортна покупка». Всім клієнтам, хто носить окуляри для корекції зору, пропонується підібрати оправу або сонцезахисні окуляри в одноденних контактних лінзах. Послуга надається безкоштовно*.
Одноденні м'які контактні лінзи одягає і знімає лікар-офтальмолог в оптиці.
* Вартість послуги надається за 1 коп.
Детальніше дізнатися про послугу «Комфортна покупка» Ви можете в будь-якій оптиці Люксоптика.

Вартість послуги діагностики зору

Якісна діагностика дуже важлива, адже від цього залежить правильність підбора окулярів і в цілому здоров'я очей. Ви можете детально ознайомитися, як проводять діагностику зору в мережі «Люксоптика».
Ціна послуги діагностики зору становить 150 гривень. При купівлі оправи, оптичної лінзи або м'якою контактної лінзи - 70 гривень. У разі повторного звернення - діагностика зору безкоштовна.

«Здоровий Зір»

В наш час цифрових технологій та активного використання різних гаджетів очі схильні до постійних навантажень. Часто ми не помічаємо незначних погіршень в зорі або не приділяємо належної уваги цим питанням.
Дуже важливо регулярно (щонайменше раз на рік) проходити діагностику зору. Адже своєчасне виявлення будь-якого відхилення дозволить швидко та ефективно на нього впливати і запобігти подальшим погіршенням. З цією метою мережа оптик Люксоптика на постійній основі вводить програму діагностики зору «Здоровий Зір», в рамках якої дорослим і дітям від 7 років БЕЗКОШТОВНО * надаються наступні послуги:

 • комп'ютерна діагностика;
 • консультація лікаря-офтальмолога;
 • перевірка гостроти зору;
 • підбір лінз для корекції окулярами;
 • підбір м'яких контактних лінз;
 • консультації з навчання, використання та догляду за контактними лінзами.

Діагностика зору проводиться щопонеділка з 10:00 до 13:00 за попереднім записом в оптиках Люксоптика.
Акція діє з 1 вересня 2014 на постійній основі.
* Вартість послуги надається за 1 коп.

Вгору