0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

-15% на контактні лінзи та догляд за ними – більше весняних знижок!

-15% на контактні лінзи та догляд за ними – більше весняних знижок!
Акція проходить : 08.03.2020-08.03.2020

Підігріваємо погоду та гарний настрій – продовжуємо сезон знижок від Люксоптики!

8 березня даруємо -15% на контактні лінзи та засоби з догляду за ними. Акційна знижка діє лише при замовленні на сайті Люксоптика. Подбайте про свій зір та зустрічайте весну, милуючись усіма її барвами.

Знижка діє на наступні категорії товарів:

  • всі контактні лінзи (крім контактних лінз сімейства Alcon Air Optix);

  • всі розчини;

  • всі зволожуючі краплі та БАДи.

Подаруйте очам турботу та ідеальний зір. Покваптеся, пропозиція діє лише один день – 8 березня.

Обирайте контактні лінзи та засоби догляду за ними прямо зараз.

* Знижка -15% діє на контактні лінзи та засоби догляду за ними (розчини, зволожуючі краплі та БАДи) без знижки (крім контактних лінз сімейства Alcon Air Optix). Акція діє 08.03.2020 р. на сайті luxoptica.ua та надається автоматично в корзині покупця при оформленні замовлення на сайті Люксоптика на товари категорії ККЗ. Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та іншу детальну інформацію про умови проведення акції ви можете дізнатися у консультантів мережі «Люксоптика» або на сайті luxoptica.ua. Знижка по дисконтній та бонусній карткам додатково не надається, але бонуси нараховуються на бонусний рахунок. Акція може бути припинена достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua.

Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво