Акція: 2 флакони зволожувальних крапель від Alcon за ціною одного* | Люксоптика

2 флакони зволожувальних крапель від Alcon за ціною одного*

2 флакони зволожувальних крапель від Alcon за ціною одного*

Акція проходить : 06.01.2023 - 01.05.2023

До зволожувальних крапель для очей Systane Gel Drops від Alcon даруємо ще один флакон цих самих крапель у подарунок*. Спеціальна пропозиція в Люксоптиці діє до 1 травня 2023 включно. 


Краплі Alcon Systane Gel Drops є чудовим рішенням для швидкого усунення відчуття сухості очей та зорового дискомфорту. Поміж їх головних особливостей:

• розроблені для ефективного зволоження й відновлення очей;

• мають гелеву формулу для захисту поверхні ока;

• за потреби можуть використовуватися протягом дня та вночі;

• усувають навіть важкі симптоми сухого ока на тривалий період**.


Зауважте, що ці краплі варто закапувати в очі лише перед тим, як одягнути контактні лінзи, та після їх зняття.


Придбати краплі Systane Gel Drops за акційною пропозицією можна лише офлайн, себто в магазинах оптики нашої мережі — вибирайте зручний. Чекаємо на вас у Люксоптиці!

*Під подарунком мається на увазі можливість придбання двох флаконів крапель для очей Systane Gel Drops від Alcon за ціною одного флакону.

Акція діє з 06.01.2023 р. по 01.05.2023 р. включно, у мережі оптик і дисконт-центрах стаціонарної мережі спеціалізованих магазинів оптики «Люксоптика». Детальну інформацію про умови проведення акції ви можете дізнатися у консультантів стаціонарної мережі спеціалізованих магазинів оптики «Люксоптика» або на сайті luxoptica.ua. Знижка по дисконтній та бонусній карткам додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок. Акція може бути припинена достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua. 

Офіційний дистриб‘ютор на території України ТОВ «ЛЕНТІ ПРО», тел. (044) 364-04-02, ЄДРПОУ 37884473. Сертифікат відповідності UA.101.MD.3.0015-20.00. У випадку виникнення будь-яких небажаних явищ при застосуванні виробів компанії Алкон просимо повідомити про це за електронною адресою: QA.Complaints@alcon.com. UA-AOC-2100004. 

**Інформація з офіційного сайту: https://systane.myalcon.com/products/systane-gel-drops/

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.