0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

-20% на оправи та окуляри для закоханих — all you need is love and more eyewear!

-20% на оправи та окуляри для закоханих — all you need is love and more eyewear!
Акція проходить : 13.02.2020-16.02.2020

Даруємо знижку -20% на обрані оправи та сонцезахисні окуляри в мережі Люксоптика та студіях сонцезахисних окулярів MY I.

13–16 лютого — лише 4 дні, щоб знайти САМЕ ТУ модель і закохатися.

Найкращий прояв любові — це турбота. Потурбуйтеся про всіх, хто розділяє з вами прекрасні почуття, — кохані, родина, та не забувайте про себе! В Люксоптиці — турбота про зір та окуляри на будь який смак та гаманець.

А щоб висловити силу наших почуттів, додаємо цю знижку до вже діючих.

З любов’ю, ваша Люксоптика.

* Знижка -20% на оправи та сонцезахисні окуляри без знижки (крім обраних моделей колекції 2020 р. та бренду Cartier). Знижка -20% є послідовною, розповсюджується також на обрані акційні моделі (крім моделей зі знижкою 70%, 80%). Акція діє з 13.02.2020 р. по 16.02.2020 р. включно у мережі оптик і дисконт-центрах «Люксоптика», студіях сонцезахисних окулярів «MY I». Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та іншу детальну інформацію про умови проведення акції Ви можете дізнатися у консультантів мережі оптик «Люксоптика», студіях сонцезахисних окулярів «MY I» або на сайті luxoptica.ua. Знижка по дисконтній та бонусній карткам додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок. Акція може бути припинена достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua.
Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво