0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

-20% на оправи та сонцезахисні окуляри — перший весняний sale!

-20% на оправи та сонцезахисні окуляри — перший весняний sale!
Акція проходить : 06.03.2020-09.03.2020

Святкові вихідні вже завтра, а святкові знижки розпочинаються вже сьогодні!

Ловіть перший весняний sale від Люксоптики — знижка -20% на оправи та сонцезахисні окуляри цілих 4 дні — з 6 по 9 березня!

-20% додається до вже діючих знижок — а це зайвий привід навідатися до найближчого Дисконт-центру Люксоптики, де є навіть знижка на знижки — і ціни падають до -70%!

Ми любимо окуляри та людей в окулярах незалежно від дат та статі. Чекаємо на примірку у мережі Люксоптика та студіях сонцезахисних окулярів MY I. А також отримуйте знижку при замовленні на сайті.

Знайдіть ідеальні окуляри за дуже приємною ціною — даруйте турботу.


* Знижка -20% на оправи та сонцезахисні окуляри без знижки (крім обраних моделей колекції 2020 р. та бренду Cartier). Знижка -20% є послідовною, розповсюджується також на обрані акційні моделі (крім моделей зі знижкою 70%, 80%). Акція діє з 06.03.2020 р. по 09.03.2020 р. включно у мережі оптик і дисконт-центрах «Люксоптика», студіях сонцезахисних окулярів «MY I». Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та іншу детальну інформацію про умови проведення акції Ви можете дізнатися у консультантів мережі оптик «Люксоптика», студіях сонцезахисних окулярів «MY I» або на сайті luxoptica.ua. Знижка по дисконтній та бонусній карткам додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок. Акція може бути припинена достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua.
Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво