0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

-20% на рецептурні оптичні лінзи в Люксоптиці!

-20% на рецептурні оптичні лінзи в Люксоптиці!
Акція проходить : 16.12.2019-29.02.2020

Якщо ви вже вибрали собі оправу з новорічною знижкою, саме час доповнити її якісними оптичними лінзами за приємною ціною.

Стильна і зручна оправа, яка вам пасує, — лише половина справи! Ідеальні лінзи для ваших окулярів — за індивідуальним замовленням, враховують усі параметри й особливості зору.

В Люксоптиці зі знижкою -20% персональні рецептурні лінзи:

•       LentiPro — українські лінзи індивідуального виготовлення за технологією Free Form: висока точність і стабільність параметрів, період адаптації мінімальний (або взагалі відсутній!); є можливість затонувати ваші лінзи у будь-який колір.

•       Rodenstock — високотехнологічні лінзи, що втілюють німецьку якість, інженерні знання і понад 140 років досвіду: прогресивні, офісні, дитячі, для читання, водіння, заняття спортом тощо.

•       Seiko — японські лінзи з надвисокими значеннями індексу заломлення: тонкі і легкі, вони гарантують чудовий зір і доповнюються знаменитим мультипокриттям Seiko.

Акцію продовжено до 29 лютого 2020. Зробіть подарунок собі і близьким — 100% та комфортний зір у 2020 році!

Чекаємо вас у найближчій Люксоптиці та Дисконт-центрах — перевірити зір, отримати рецепт (якщо у вас його ще немає) і замовити лінзи для ваших окулярів зі знижкою.

* Знижка -20% на рецептурні оптичні лінзи LentiPro, Rodenstock, Seiko. Акція діє з 16.12.2019 р. по 29.02.2020 р. включно у мережі оптик «Люксоптика». Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та іншу детальну інформацію про умови проведення акції Ви можете дізнатися у консультантів мережі оптик «Люксоптика» або на сайті luxoptica.ua. ** Знижка по дисконтній та бонусній карткам додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок. *** Акція може бути припинена достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua.
Больше преимуществ для Вас!
Будьте в курсе наших новинок и распродаж Первыми забирайте акционные модели Читайте Оптический блог – здесь полезно и интересно