0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

-30% на оправи* Sunderson — лише у липні!

-30% на оправи* Sunderson — лише у липні!
Акція проходить : 01.07.2020-31.07.2020

В Люксоптиці тільки найкраще, а головне — за приємною ціною.

Даруємо знижки -30% на оправи Sunderson* до 31 липня 2020 року.

Отримуйте задоволення від кожного дня цього літа. А щоб нічого не пропустити — подбайте про нові стильні окуляри.

Оправи можна швидко придбати на сайті або приміряти в найближчій Люксоптиці — і там одразу замовити виготовлення окулярів за вашим рецептом. Немає «свіжого» рецепту? Не страшно: записуйтесь на перевірку зору та вирішуйте усі питання за одне відвідування Люксоптики!

Перевіряйте зір всього за 1 грн за програмою «Здоровий зір» у Люксоптиці: за попереднім записом — щопонеділка з 09:00 до 13:00 (відповідно до режиму роботи магазину).


Реклама медичного виробу. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

* Знижка -30% поширюється на оптичні оправи бренду Sunderson, окрім акційних моделей. Акція діє з 01.07.2020 р. по 31.07.2020 р. включно у мережі оптик і дисконт-центрах «Люксоптика». Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та іншу детальну інформацію про умови проведення акції Ви можете дізнатися у консультантів мережі оптик або на сайті luxoptica.ua. Знижка по дисконтній та бонусній картках додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок. Акція може бути припинена достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua.


Больше преимуществ для Вас!
Будьте в курсе наших новинок и распродаж Первыми забирайте акционные модели Читайте Оптический блог – здесь полезно и интересно