0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

40 лінз за ціною 30*! Акція — Dailies Total 1

40 лінз за ціною 30*! Акція — Dailies Total 1
Акція проходить : 01.08.2020 - 31.08.2020

Лінзи, які не відчуваєш з ранку і до пізнього вечора! В Люксоптиці за приємною ціною.

Даруємо* 10 додаткових лінз тієї ж рефракції до упаковки одноденних контактних лінз Dailies Total 1. 

Dailies Total 1 — лінзи з водоградієнтного матеріалу, завдяки якому натуральна сльоза — це все, що торкається ваших очей. Ваше комфортне носіння протягом 16 годин.

9 з 10 користувачів дійшли висновку, що Dailies Total 1 настільки зручні, що можна забути, що носиш ці контактні лінзи.**

Акція триває з 1 до 31 серпня 2020, проте кількість товару за акційною пропозицією обмежена. Подбайте про здоров’я своїх очей. Замовляйте на сайті, або шукайте в оптиках мережі Люксоптика, галереях My I, spex. та Casta.

Дізнайтеся, чи підходять вам Dailies Total 1 у вашого офтальмолога. Запишіться на прийом до лікаря онлайн або за телефоном найближчої оптики, якщо давно не відвідували спеціаліста. Адже оновлювати рецепт на лінзи варто не рідше, ніж раз на рік.

Насолоджуйтесь життям і відчувайте момент, а не контактну лінзу!

Реклама медичного виробу. Перед використанням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

*Під подарунком мається на увазі можливість придбання упаковки лінз Dailies Total 1 30 шт. за ціною однієї упаковки + 10 шт. додаткових лінз тієї ж рефракції за 3,00 грн. з ПДВ.

**Інформація з офіційного сайту Alcon www. dailies.com/contact-lenses/dailies-total1 

Акція діє з 01.08.2020 р. по 31.08.2020 р. включно у мережі оптик і дисконт-центрах «Люксоптика», «My I», «spex.», «Casta». Детальну інформацію про умови проведення акції ви можете дізнатися у консультантів зазначених оптик або на сайті luxoptica.ua. Знижка по дисконтній та бонусній карткам додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок. Акція може бути припинена достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua.

Больше преимуществ для Вас!
Будьте в курсе наших новинок и распродаж Первыми забирайте акционные модели Читайте Оптический блог – здесь полезно и интересно