0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

40 одноденних лінз за ціною 30! Акція від Alcon

40 одноденних лінз за ціною 30! Акція від Alcon
Акція проходить : 01.12.2019-29.02.2020

Сімейство Alcon Dailies — унікальні контактні лінзи, які комфортно носяться протягом всього дня, зволожуються при кожному морганні та позбавляють від зайвого клопоту догляду за ними. Просто одягайте нову пару щодня та насолоджуйтесь якісним та комфортним зором.

Люксоптика дарує вам 10 додаткових лінз до упаковки одноденних Alcon!* В акції беруть участь:

·        Dailies AquaComfort Plus — створені для активного стилю життя, зайнять спортом, проведення більше часу за комп’ютером.

·        Dailies Total 1 — лінзи з високотехнологічного водоградієнтного матеріалу, що залишається зволоженим і пропускає 156 Dk/t кисню.

Дізнайтесь у вашого лікаря, чи підходять вам одноденні лінзи компанії Алкон, або завітайте у будь-яку зручну Люксоптику.

Акція триває з 1 грудня 2019 до 29 лютого 2020 року, проте кількість товару за акційною пропозицією обмежена. Подбайте про здоров’я своїх очей, а ми подбаємо про ваш гаманець.

Насолоджуйтесь життям і відчувайте момент, а не контактну лінзу!

* Упаковка лінз Dailies AquaComfort Plus 30 лінз або Dailies Total1 30 лінз за ціною однієї упаковки та 10 додаткових лінз тієї ж рефракції за 2,80 грн. Додаткові лінзи можуть в упаковці по 5 шт. ** Знижка по дисконтній та бонусній карткам додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок.
В АКЦІЇ БЕРУТЬ УЧАСТЬ
Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво