0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

BIOFINITY 3+1 ЛИНЗА В ПОДАРОК
Акція проходить : 29.08.2019 - 30.09.2019
Готові перегорнути календар, і знову — канцтовари, лекції, граніт науки? Або попереду ще оксамитовий сезон і валізи вже зібрані?
У будь-якому випадку у нас сюрприз для найвимогливіших користувачів контактної корекції —Люксоптика дарує додаткову лінзу* до упаковки Biofinity! Biofinity компанії CooperVision — м'які контактні лінзи, які залишаються зволоженими та комфортними від ранкової кави і до закінчення нічної тусовки. І не дивно — в цих лінз рекордно висока киснева проникність 160 Dk/t.
Пройдіть діагностику, щоб дізнатися чи можна вам носити Biofinity у пролонгованому режимі не знімаючи! Те, що потрібно в поїздку або на час сесії. Дивіться на світ із задоволенням!
* Купуючи упаковку Biofinity на 3 штуки, ви отримуєте додаткову лінзу тієї ж рефракції за 27 коп. ** В акции принимают участие сферические линзы Biofinity оптической силы от +8.00 до -12.00. ***Скидка по Дисконтной и бонусной карте дополнительно не предоставляется, но все бонусы попадут на ваш бонусный счет.
Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво