0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Dailies Aqua Comfort Plus — 40 лінз за ціною 30*. Більше, ніж просто контактні лінзи!

Dailies Aqua Comfort Plus — 40 лінз за ціною 30*. Більше, ніж просто контактні лінзи!
Акція проходить : 01.06.2020-31.07.2020

Насолоджуватися хорошим зором — прекрасно.
Забути, що носиш контактні лінзи, — безцінно.

Dailies Aqua Comfort Plus — одні з найпопулярніших в Україні одноденних контактних лінз. Їх не потрібно очищувати та зберігати — щодня нові свіжі лінзи!

Для вас тільки найкращі пропозиції від Люксоптики:

Купуючи упаковку одноденних контактних лінз Dailies Aqua Comfort Plus на 30 шт. ви отримуєте у подарунок* ще 10 лінз тієї ж рефракції!

Чудовий вибір для новачків, які тільки починають носити контактні лінзи. Також підійдуть і для досвідчених користувачів, які хочуть щодня насолоджуватися якісним зором. Пропозиція діє з 1 червня до 31 липня 2020 року.

Дізнайтеся, чи підходять вам Dailies Aqua Comfort Plus у вашого офтальмолога. Запишіться на прийом до лікаря онлайн або за телефоном найближчої оптики, якщо давно не відвідували спеціаліста. Адже оновлювати рецепт на лінзи варто не рідше, ніж раз на рік.

Реклама медичного виробу. Перед використанням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

* Під подарунком мається на увазі можливість придбання упаковки лінз Dailies Aqua Comfort Plus 30 шт. за ціною однієї упаковки + 10 шт. додаткових лінз за 1,00 грн. з ПДВ.

Акція діє з 01.06.2020 р. по 31.07.2020 р. включно у мережі оптик і дисконт-центрах «Люксоптика». Детальну інформацію про умови проведення акції ви можете дізнатися у консультантів мережі оптик або на сайті luxoptica.ua. Знижка по дисконтній та бонусній карткам додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок. Акція може бути припинена достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua.

В АКЦІЇ БЕРУТЬ УЧАСТЬ
Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво