0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Додатково -20% до кінця року. Більше святкового настрою - більше знижок!

Додатково -20% до кінця року. Більше святкового настрою - більше знижок!
Акція проходить : 25.12.2019-31.12.2019

Ми обожнюємо людей в окулярах. А ще більше любимо робити приємні сюрпризи для наших покупців!

До свят даруємо додаткові -20% на обрані оправи та сонцезахисні окуляри! *

Акція стартує в дисконт-центрах Люксоптики 25 грудня і триватиме до кінця року — саме час для вдалих подарунків до Різдва та Нового року. Порадуйте рідних і друзів, та не забудьте про себе.

Ціна особливо святкова, адже додаткова знижка діє і на акційні моделі (крім моделей зі знижкою 70-90%).

Чекаємо вас у Дисконт-центрах мережі Люксоптика, студіях сонцезахисних окулярів Sunochki та MY I.


*Знижка -20% є послідовною, розповсюджується також на обрані акційні моделі оправ та сонцезахисних окулярів (крім моделей зі знижкою 70%, 80%, 90%). Акція діє з 25.12.2019 р. по 31.12.2019 р. включно у Дисконт-центрах мережі «Люксоптика», студіях сонцезахисних окулярів «Sunochki» та «MY I» (крім «MY I» Аеропорт, Львів). Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та іншу детальну інформацію про умови проведення акції Ви можете дізнатися у консультантів мережі оптик «Люксоптика», студіях сонцезахисних окулярів «Sunochki» та «MY I». Знижка по дисконтній та бонусній карткам додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок. Акція може бути припинена достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua.
Больше преимуществ для Вас!
Будьте в курсе наших новинок и распродаж Первыми забирайте акционные модели Читайте Оптический блог – здесь полезно и интересно