0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Додатково -20% на всі* сонцезахисні окуляри! Лише три дні

Додатково -20% на всі* сонцезахисні окуляри! Лише три дні
Акція проходить : 22.04.2020-24.04.2020

Розпродаж посеред тижня? Чому б і ні!

Даруємо додатково -20% на всі-всі сонцезахисні окуляри* в Люксоптиці.

Тільки три дні — з 22 по 24 квітня.

І улюблений бонус — знижки на знижки: -20% віднімається від акційних цін, що вже діють.

Мріємо, коли вже карантин закінчиться, а поки проводимо репетиції — загоряємо на балконі, переміряємо літні сукні перед дзеркалом. А прогулянка з собакою перетворюється на довгожданий ритуал.

Робіть все зі стилем! До того ж, окуляри будуть додатковим бар’єром на вашому обличчі.

Обирайте сонцезахисні окуляри на будь-який смак та гаманець безпечно онлайн та офлайн, а ми всі замовлення доставляємо додому безкоштовно! Щоб усі були здорові.

* Знижка -20% поширюється на всі бренди сонцезахисних окулярів (крім бренду Cartier), в тому числі послідовно застосовується на акційні моделі. Акція діє з 22.04.2020 р. по 24.04.2020 р. включно у мережі оптик «Люксоптика». Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та іншу детальну інформацію про умови проведення акції ви можете дізнатися у консультантів мережі оптик «Люксоптика» або на сайті luxoptica.ua. Знижка по дисконтній та бонусній картках додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок. Акція може бути припинена достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua.

Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво