0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Контактні лінзи Dailies AquaComfort Plus - 40 шт. за ціною 30*
Акція проходить : 01.07.2019-31.08.2019

Мрія цього літа — тонкі одноденні гідрогелеві лінзи Dailies Aqua Comfort Plus з потрійним зволоженням. 100% зір без сухості та мороки з доглядом за лінзами. Акція Dailies AquaComfort Plus 30 + 10 — літній подарунок від Люксоптики! Купуючи упаковку лінз Dailies Aqua Comfort Plus на 30 шт., ви отримуєте у подарунок ще 10 лінз.

Одноденні лінзи ідеальні для: дітей — як найбезпечніші і гіпоалергенні, Dailies не страшно порвати при знятті: все одно викидати і зранку одягати нову стерильну пару! чутливих очей — тонкі та зволожені на 68%, вони майже не відчуваються, а UV-фільтр захищає сітківку від шкідливого ультрафіолету відпочинку біля моря, басейну і будь-якої водойми — в лінзах планової заміни не можна купатися, щоб на них не залишалися сіль, мікроорганізми і часточки бруду з води відпусток — доглядати за Dailies не потрібно, і в валізі звільниться місце від флаконів з багатофункціональним розчином та іншими засобами для лінз Замовляйте з вигодою лінзи Alcon до 31 серпня включно. * Під подарунком мається на увазі 10 додаткових лінз тієї ж рефракції за 2,80 грн розсипом.
В АКЦІЇ БЕРУТЬ УЧАСТЬ
Больше преимуществ для Вас!
Будьте в курсе наших новинок и распродаж Первыми забирайте акционные модели Читайте Оптический блог – здесь полезно и интересно