Запис до лікаря
0
Вибране
Ви додали 0 товарів
0 0
Кошик
Ви додали 0 товарів на суму 0 грн

Пакетна пропозиція — окуляри за 999 грн*

Пакетна пропозиція — окуляри за 999 грн*

Акція проходить : 01.05.2023 - 30.06.2023

Окуляри — це виразний і завжди привабливий акцент в образі власника чи власниці. Аксесуар без якого аж ніяк не обійтися тим, хто прагне бачити чітко й виглядати чарівно.
   
Саме зараз і до 30 червня 2023 включно, у Люксоптиці діє пакетна пропозиція, за якою новенькі окуляри можна придбати за 999 грн*. У зазначену вартість входить:
• оправа бренду Luxoptica або SKY на вибір;
• оптичні лінзи Dagas 1,55 HMC;
• робота нашого майстра з виготовлення окулярів.

Тож запрошуємо до оптик нашої мережі у зручний для вас час. За один візит вам допоможуть підібрати оправу та лінзи за вашим рецептом.  

Якщо раптом у вас немає рецепта — не проблема, його також можна отримати в оптиці. Варто лише заздалегідь записатися на перевірку зору: онлайн на сайті, за телефоном, через Direct соц. мереж — Facebook або Instagram
Зауважте, що перевірка зору не входить в пакетну пропозицію, а тому її вартість сплачується окремо.

Окуляри вам напрочуд пасують!
До зустрічі у Люксоптиці.

Наведене художнє зображення окулярів.

ТОВ «Інтероко», ЄДРПОУ 31905094, Реклама медичних виробів. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. 

*Акційна пропозиція діє при покупці оправи бренду Luxoptica або SKY та 2 лінзи Dagas 1,55 (стигматичні в діапазоні +/- 6,00 (крок 0,25) або астигматичні з циліндром до -2) та включає роботу майстра.

Акція не сумується з іншими діючими акційними пропозиціями, діє з 01.05.2023 р. по 30.06.2023 р. включно, у мережі оптик і дисконт-центрах стаціонарної мережі спеціалізованих магазинів оптики «Люксоптика».  Детальну інформацію про умови проведення акції Ви можете дізнатися у консультантів мережі оптик «Люксоптика» або на сайті luxoptica.ua. Знижка по дисконтній та бонусній картках додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок. Акція може бути припинена достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua.

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.