0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Знижки на розчини для комфорту очей в контактних лінзах

Знижки на розчини для комфорту очей в контактних лінзах
Акція проходить : 29.05.2020 - 31.10.2020

Від правильного догляду за контактними лінзами напряму залежить комфорт ваших очей у них. Особливо це актуально для людей з чутливими очима.

Робимо догляд за лінзами ще простішим і доступнішим:

Знижка 25%* на AOSept Plus HydraGlyde (360 мл) — розчин без консервантів але з оригінальним елементом — матрицею HydraGlide Moisture Matrix**, яка при обробці розчином додатково насичує лінзи вологою.

Знижка 20%* на Alcon Opti-Free Express (120 мл) — багатоцільовий розчин нового покоління, до складу якого входить одразу кілька активних компонентів, які взаємно доповнюють і підсилюють дію один одного**.

Пропозиція діє до 31 жовтня, проте кількість акційного товару обмежена.

Дізнайтесь, чи підходять вам розчини ТМ Alcon у вашого офтальмолога. А якщо давно не відвідували лікаря, запишіться на прийом онлайн або за телефоном найближчої оптики.

Реклама медичного виробу. Перед використанням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

* Знижка 25% на розчин AOSept Plus HydraGlyde 360 мл. Знижка 20% на розчин Alcon Opti-Free Express 120 мл.

** Інформація з офіційного сайту бренду professional.myalcon.com.

Акція діє з 29.05.2020 р. по 31.10.2020 р. включно у мережі оптик і дисконт-центрах «Люксоптика», spex. Детальну інформацію про умови проведення акції ви можете дізнатися у консультантів мережі оптик або на сайті luxoptica.ua. Знижка по дисконтній та бонусній карткам додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок. Акція може бути припинена достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua.

В АКЦІЇ БЕРУТЬ УЧАСТЬ
Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво