Акція: Сонцезахисні окуляри Polaroid зі знижкою: лише 2 дні! | Люксоптика

Сонцезахисні окуляри Polaroid зі знижкою: лише 2 дні!

Сонцезахисні окуляри Polaroid зі знижкою: лише 2 дні!

Акція проходить : 27.05.2023 - 28.05.2023

Особливий вікенд у Люксоптиці! Тільки на цих вихідних — 27 та 28 травня, даруємо -10%* знижки на сонцезахисні окуляри Polaroid. Часу обмаль, а стильних окулярів для вибору так багато: 
• улюблені авіатори, вайфарери та панто;
• моделі яскраві, модні і класичні;
з поляризацією і надійним захистом очей.
  

Вибирати окуляри


Цьогоріч літо буде спекотним, а тому новенькі сонцезахисні окуляри від Polaroid вам точно знадобляться. У них завжди комфортно, а очі захищені навіть у найсонячніші дні. Купуйте зі знижкою на сайті та в оптиках нашої мережі. Доставка усіх онлайн-замовлень, звісно ж, безкоштовна. 

Зустрічайте літо в окулярах Polaroid.
Люксоптика чекає на вас у всіх куточках України!

ТОВ «Інтероко», ЄДРПОУ 31905094.
*Знижка 10% поширюється на всі моделі сонцезахисних окулярів Polaroid, окрім акційних моделей. Акція діє з 27.05.2023р. по 28.05.2023р. включно, в стаціонарній мережі спеціалізованих магазинів оптики «Люксоптика», My I та на сайті luxoptica.ua. Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та іншу детальну інформацію про умови проведення акції ви можете дізнатися у консультантів «Люксоптика», My I або на сайті luxoptica.ua. Знижка по дисконтній та бонусній картках додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок. Акція може бути припинена достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua. Зображено модель окулярів PLD 6197S.
ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.