0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Ціни знижено! Європейські бренди — європейська ціна — європейська якість

Ціни знижено! Європейські бренди — європейська ціна — європейська якість
Акція проходить : 21.01.2020-31.05.2020

Більше окулярів ми любимо тільки людей в окулярах.
Тому для улюблених клієнтів ми зробили переоцінку оправ та сонцезахисних окулярів, щоб зробити улюблені бренди доступнішими.

Нова вартість вказана у картках товару: ви бачите вже кінцеву ціну та суму, яку економите з Люксоптикою.

Це — наше упевнене «ні» завищеним цінам на європейські бренди в Україні! Люксоптика — справжній супермаркет окулярів, де є моделі на будь-який смак та гаманець.

Більше не потрібно їхати в Європу, щоб отримати європейське обслуговування за європейською ціною.

Шукайте найкрутіші моделі за привабливими цінами у мережі Люксоптика, студіях сонцезахисних окулярів «Sunochki» та «MY I». Або обирайте на сайті вже зараз!

* Знижені ціни на обрані моделі оправ та сонцезахисних окулярів. Пропозиція діє з 29.01.2020 г. по 31.03.2020 р. включно у мережі оптик «Люксоптика», студіях сонцезахисних окулярів «Sunochki» та «MY I». Детальну інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та іншу детальну інформацію Ви можете дізнатися у консультантів мережі оптик «Люксоптика», студіях сонцезахисних окулярів «Sunochki» та «MY I» або на сайті luxoptica.ua. Акція може бути припинена достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua
Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво