0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Захистимо зір найдорожчих —перевірка зору у День захисту дітей в подарунок*

Захистимо зір найдорожчих —перевірка зору у День захисту дітей в подарунок*
Акція проходить : 01.06.2020-01.06.2020

Дбаємо про зір вашої родини змалечку, бо знаємо, що регулярні огляди — must have при сучасних навантаженнях на очі. А відслідковуючи стан здоров’я малечі, можна вчасно запобігти розвитку проблем.

Даруємо* до Дня захисту дітей перевірку зору в Люксоптиці. Захистіть зір найдорожчих та запишіть дитину на прийом. 

1 червня наш офтальмолог:
·       оцінить загальний стан очей
·       підбере рецепт на окуляри або контактні лінзи
·       проведе скринінговий огляд
·       повторно огляне користувача лінзами

В оптиках, де є потрібне обладнання, якщо буде необхідно, за призначенням лікаря проводиться ультразвукове а-сканування та пневмотонометрія (визначення внутрішньоочного тиску).

Прийом за попереднім записом — оберіть найближчу оптику та запишіться заздалегідь онлайн або за номером телефону оптики.
Чекаємо на вас та вашу дитину!


Реклама методу діагностики. Ліцензія МОЗ України АГ №570567 від 24.02.2011 року. Ліцензія МОЗ України АE №196668 від 24.01.2013 року.
* Під подарунком мається на увазі можливість придбання послуги за 1 грн для дитини у віці до 18 років в присутності одного з батьків або іншого законного представника.
Акція діє 01.06.2020 р. у мережі оптик і дисконт-центрах «Люксоптика». Детальну інформацію про умови проведення акції ви можете дізнатися у консультантів мережі оптик або на сайті luxoptica.ua. Кількість годин прийому обмежена, прийом тільки за попереднім записом. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua.

Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво